WARSZTAT ROZWOJOWY „Efektywność osobista. Przemiana. SLOW Life”

autor Julita Pietraszko
WARSZTAT ROZWOJOWY „Efektywność osobista. Przemiana. SLOW Life”
TERMIN MIEJSCE CENA NETTO

25.01.2019 - 27.01.2019
09:00 - 17:00

Siedlisko Sobibór
Sobibór 30

BRAK MIEJSC

PROGRAM

KORZYŚCI

ORGANIZACJA

ZGŁOSZENIE

Wyjątkowe miejsce, Siedlisko Sobibór, gdzie dziewicza przyroda wschodniej Polski skłania do zwolnienia rytmu i posmakowania życia na świeżo, bez konserwantów.

Miejsce nastawione na naturę, ekologię i wewnętrzny spokój – „Celebruj życie i smakuj naturę razem z nami”.

CEL PODRÓŻY

Czasami niewielka zmiana, np. w piątym miejscu po przecinku w jednej z miliona zmiennych, może sprawić, że estymacja pogody pójdzie w zupełnie innym kierunku…A  to może oznaczać, że trzepot skrzydeł motyla w Puszczy Amazońskiej może zdecydować że wystąpi burza nad Wieżą Eiffla w Paryżu…Tak samo jest ze zmianą w nas samych…Sprawdź nasz warsztat rozwojowy MIND ADVENTURE, bo to podróż:

  • do Twojego serca, wolności i wewnętrznego przywództwa, poprzez budowanie samoświadomości i zrozumienie tego kim jesteś – jakie są Twoje wartości, misja, potrzeby, przekonania, cele.

  • kiedy przyjrzysz się swojemu funkcjonowaniu, w różnych obszarach, tak żeby było Ci łatwiej poznać „inną” perspektywę, pokonać wewnętrzne przeszkody na drodze do realizacji Twoich celów.

  • kiedy lepiej siebie poznasz na głębszym poziomie i dzięki temu zbudujesz niezbędny rozpęd dla Twoich celów, wartości, ambicji, tak abyś stał się „samowystarczalny” w każdym następnym rozdziale Twojego życia.

  • podczas której, zatrzymasz się. Będziesz celebrował życie. Czas rozwoju uważności na umysł i swoje emocje.

  • w bliskości z naturą, w grupie zaufanych i otwartych na dzielenie się własnymi doświadczeniami ludzi.

Ludzie, którzy rozumieją, kim są – i jak są postrzegani – są bardziej pewni siebie, dokonują mądrzejszych wyborów, budują lepsze relacje, cieszą się większą karierą i żyją lepszym życiem.

Podczas warsztatu wykorzystane będą narzędzia Points of You ®, bazujące na pracy z obrazem i metaforą. Metoda ta, pozwala na głęboki wgląd w siebie i dostrzeżenie zupełnie nowych zasobów, punktów widzenia/perspektyw, które otwierają nowe kierunki działania.

_C7A5909-3

PROGRAM

STAWANIE SIĘ BARDZIEJ OBECNYM. PRZYGOTOWANIE SIĘ DO PODRÓŻY. 

Tkwimy w umyśle, w przeszłości lub przyszłości, pełni projekcji, rozpamiętywania i wynikających z tego frustracji. Zabiegani, poza czasem, pełni wewnętrznej agresji nie potrafimy prawidłowo odpoczywać, odżywiać się, nie jesteśmy świadomi swoich reakcji. Zapominamy o „ładowaniu” energii własnej i wypalamy się. Robimy rzeczy mechanicznie bez ich zrozumienia.  Stąd blisko już do różnych życiowych zakrętów, chorób, wypalenia zawodowego, utraty sensu życia, a nawet depresji. Podczas warsztatu:

  • Praktykujemy utrzymywanie kontaktu z własnym ciałem i odczytywanie jego sygnałów.
  • Rozwijamy świadomość swoich myśli, emocji i przyzwyczajeń.
  • Trenujemy uważne słuchanie, uważną rozmowę.

Zatrzymanie, pełnia, siła i równowaga są tym, co zamierzamy pomóc ci odkryć poprzez praktykę uważności i techniki mindfuness.

C7A6270 Edit 819x1024 - WARSZTAT ROZWOJOWY „Efektywność osobista. Przemiana. SLOW Life”

ZROZUM SIEBIE, TO KIM JESTEŚ. TWOJA TOŻSAMOŚĆ

Kiedy sięgniesz pamięcią do swoich najradośniejszych chwil, to na pewno pamiętasz myśli, emocje i  stan, w którym wtedy byłeś. Wszystko wydawało się prostsze, a przeciwności mniejsze. Wszystko to za sprawą Twojej energii i stanu, który w Tobie wywołała, zmieniła Twój sposób patrzenia na okoliczności zewnętrzne. A co by było gdyby taka energia płynęła w Tobie częściej? Gdybyś sięgnął po swoje zasoby, odkrył co jest dla Ciebie ważne i co Cię blokuje, w efekcie podejmował decyzje szybciej i pewniej, to gdzie mógłbyś być dzisiaj?

SZCZEGÓŁY

Podstawowe elementy tworzące szkielet samoświadomości i pewności siebie – „Moja historia życia” – mapowanie moich punktów zwrotnych, odkrycie wartości, misji, inspiracji, mocnych stron, zrozumienie naszych wyzwań. 

 • Misja – docelowy punkt na mapie. Wolność i odpowiedzialność – tworzymy swoją misję. Sprawdzamy swoją gotowość do życia zgodnie ze swoją misją i celem.
 • Wartości – życiowy kompas. Odkrywamy najważniejsze wartości, które nas prowadzą. Zastanawiamy się, w jakim miejscu życia zawodowego i osobistego jesteśmy, co jest dla nas ważne i do czego dążymy. Jak żyć tym, co dla nas jest najważniejsze?
 • Przekonania – drogowskazy na drodze do celu. Sprawdzamy nasze wspierające i ograniczające przekonania i lęki. Korzystając z perspektywy innych uczestników staramy się szukać rozwiązań i pokonywać własne ograniczenia.
 • Mocne strony, zainteresowania – zasoby w życiowym plecaku. Odkrywamy nasz potencjał, jak myślimy, jak działamy, jakie mamy sukcesy – jak to nas wzmacnia w drodze do celu. Zauważamy swoje mocne strony  – uczymy się o nich mówić i o nich słuchać od innych. Wzmacniamy pewność siebie.
 • Przyglądamy się obszarom swojego życia – zastanawiamy się co chcemy poprawić, rozwinąć, zmienić, na czym się skoncentrować.
C7A5950 2 819x1024 - WARSZTAT ROZWOJOWY „Efektywność osobista. Przemiana. SLOW Life”

USTAW CEL I ODWAŻ SIĘ! ZAPLANUJ SWOJĄ DALSZĄ PODRÓŻ

Wsparcie dla Twojej Transformacyjnej Podróży – przygotowanie do zaangażowania do wprowadzania zmian w codziennym życiu.

  • Nasz cel podróży – jaki jest cel mojej podroży?  Jak go ustalić, jak zdefiniować? Refleksje na temat tego jak działamy w swoim życiu, jak w rzeczywistości realizujemy swoje cele w oparciu o ważne dla nas wartości. Co zaniedbujemy, co wzmacniamy i co rozwijamy? Na czym powinniśmy się skoncentrować?
  • Mapa podróży – mój idealny plan podróży w realizacji celu. Jak chciałbym żeby było w przyszłości? Jakie kroki podejmę? Od czego zacznę i co zmienię po powrocie?

PLAN

warsztaty rozwoju osobistego
a
I dzień warsztatów – 25. 01.2019
II dzień warsztatów – 27. 01.2019
Przyjazd 25.012019 (do 23:00)

a

DODATKOWO:

→ Codziennie trening uważności/medytacja 
- dzięki czemu można osiągnąć równowagę emocjonalną, nauczyć się sztuki koncentracji i relaksu.

→ Kominkowe rozmowy. Spotkania w kręgu – odpoczynek i relaks.

→ Relaks w balii opalanej drewnem.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Z kart tej głębokiej podróży, którą odbędziesz wspólnie z nami, odczytasz tylko to, co będziesz chciał, co będzie dla Ciebie najważniejsze, to co Cię najbardziej zainspiruje i dotknie. To Twoja podróż w głąb siebie i Twoja historia.

Piękna okolica i ciepła atmosfera, pomogą Ci głęboko się zrelaksować i otworzyć w twoim sercu, abyś mógł usłyszeć swoją wewnętrzną mądrość. Ten relaks otworzy twoje serce, twoją kreatywność i twoje poczucie możliwości. Poznasz techniki mindfulness, umożliwiające zatrzymanie się, bycie w teraźniejszości „TU i TERAZ” i skupianie uwagi na celu.

Poczujesz siłę podobnie myślących, dających wolność i wspierających się ludzi, od których otrzymasz różne punkty widzenia, które zainspirują Cię i zmotywują. Będziesz mógł odejść od ograniczających schematów myślenia, aby skupić się na tym, czego naprawdę pragniesz. Zyskasz wymianę doświadczeń z innymi, inspirację i wsparcie w realizacji swojej drogi.

Zbadamy wszelkie pozbawione mocy przekonania, niezdrowe wzorce lub ograniczenia, które tworzą „szklane sufity” w naszym życiu i pracy, uniemożliwiając nam posiadanie i utrzymywanie tego, czego pragniemy. Jest to klucz do osiągnięcia osobistych pragnień i celów. Przełamiesz przekonania, którymi sam siebie ograniczałeś przez kilka chwil, dni, miesięcy czy dekad.

Odkryjesz własne potrzeby i osobistą misję, będziesz bardziej świadomy ważnych dla Ciebie wartości. Poznasz źródła osobistego potencjału, mocne strony oraz style myślenia. Poznasz skuteczne metody działania wspierające budowanie Twojej przyszłości, zarówno na gruncie osobistym, jak i zawodowym.

Zamiast wracać do domu z notebookiem pełnym przytłaczających rzeczy do zrobienia, wrócisz do domu wypoczęty i zainspirowany. Opracujesz psychologiczną mapą drogową, dzięki której będziesz mógł zoptymalizować wpływ na siebie. Będziesz miał swobodę poruszania się do przodu i zostaniesz solidnie ugruntowany w kolejnych krokach. Wzmocnisz poczucie własnej wartości i samoświadomości dla każdego rodzaju sukcesu, nad którym aktualnie pracujesz. Poczujesz, że życie nie jest serią przypadków, że masz naprawdę na nie wpływ i możesz nim zarządzać.

ORGANIZACJA PODRÓŻY

 • Głębokie doświadczenie zmiany osobistej16 godzinna możliwość zanurzenia się w pracy z samym sobą.
 • Wsparcie i prowadzenie przez 2 doświadczonych, certyfikowanych trenerów i coachów – w trakcie procesu przechodzenia poprzez różne fazy autorefleksji i wglądów.
 • Możliwość pracy w bezpiecznej przestrzeni w procesie zmiany w małych grupach – praca oparta na wzajemnym zaufaniu i założeniu, że mądrość jest w nas.
 • Inspirację do działania – w tworzeniu osobistej mapy podróży.
 • Wsparcie coacha w trakcie warsztatów – możliwość indywidualnych rozmów.
 • Dostęp do wykonania testu MindSonar® – pokazującego strategie myślenia i źródła motywacji w oparciu o wartości.
 • Codzienny trening uważności w otoczeniu  osik – zatrzymanie i doświadczanie siebie – praktyka uważności (mindsulness).
 • Prezent – niespodzianka.
 • Relaks w balii opalanej drewnem z widokiem na łąkę i delikatnym powiewem wypełnionego cudowną energią powietrza na swojej skórze.
 • Kominkowe rozmowy – odpoczynek i refleksja.
 • 3 noclegi w Siedlisku Sobibór.
 • Posiłki przygotowywane z lokalnych produktów – 2 śniadania, 2 obiady, 1 kolacja, oraz stały dostęp do kawy, herbaty i przekąsek
 • Forma warsztatowa, metodą coachingu grupowego – Swoją drogę w podróży do realizacji celów w oparciu o własne wartości, misję i potencjał, odbędziesz z nami w formie warsztatowej, metodą coachingu grupowego, który ma na celu pobudzanie do zmiany i działania, ze skupieniem się na indywidualnych potrzebach każdego Uczestnika.
 • Kreatywne narzędzia (m.in. Points of You i karty archetypów Junga) – Podczas warsztatu wykorzystujemy różne kreatywne narzędzia, umożliwiające Ci zatrzymanie się, zastanowienie się i poszerzenia Twojej perspektywy poznawczej, takie jak: karty inspiracji obrazem, zdjęcia, metafory, pytania, techniki design thinking, techniki mindfulness
 • Praca w małych grupach – Z uwagi na indywidualne podejście i w trosce o Twój komfort, planujemy pracę w małych grupach – maksymalnie do 8 osób na jednym warsztacie.
 • Poczukiwaczy, którzy pragną poznać lepiej siebie samego, poszerzyć swoją samoświadomość. Chcą odkryć swój potencjał, zbudować silny fundament, na bazie którego będą mogli podejmować codzienne decyzje – zarówno zawodowe, jak i osobiste.
 • Podróżników, którzy pragną doświadczać i zdobywać. Tęsknią za tym, żeby poczuć się bardziej komfortowo, w tym kim są i czego chcą.  Pragną odkryć swoją naturalną siłę i nauczyć się z niej korzystać.
 • Wędrowców, którzy się zagubili i chcą się odnaleźć, znajdujących się na rozstaju życiowych dróg i zastanawiają się którą drogę wybrać, bo dotychczasowe działania nie przynoszą im spodziewanych rezultatów i brakuje im poczucia zadowolenia z życia.
 • Włoczykijów, którzy nie mogą ruszyć z miejsca lub chcą zwyczajnie ożywić swoje życie. Potrzebują dotrzeć do ograniczających ich przekonań i zachowań (wzorców reaktywnych) oraz podstawowych wartości i celu (sił kierujących).
 • Rebeliantów (wojowników od Iliady po „Call of Duty”),  którzy są zmęczeni wirem życia w różnych systemach. Pragną zatrzymać się, wyciszyć, ukoić myśli, bo są w biegu, żyją w stresie i w stanie zwiększonego napięcia emocjonalnego.

Bez względu na to, w jakiej sytuacji życiowej jesteś i chciałbyś poczuć, że możesz mieć wpływ na swoją przyszłość biznesową i osobistą. 

 • Bądź aktywny i bądź bierny.
 • Analizuj szczegóły i zobacz całość.
 • Kontroluj i poddawaj się procesowi.
 • Bądź pewnym siebie i pozwalaj sobie na niepewność.
 • Bądź poważny i miej poczucie humoru.
 • Bądź ciekawy i pozwalaj sobie na znudzenie.
 • Kieruj się rozumem i używaj intuicji.
 • Kurczowo się chwytaj i „zwisaj” luźno.

DLACZEGO WARTO ?

MAŁA  GRUPA

TRENER I COACH

WYJĄTKOWE NARZĘDZIA

NIESAMOWITE  MIEJSCE

Wyjątkowe miejsce, Siedlisko Sobibór, gdzie dziewicza przyroda wschodniej Polski skłania do zwolnienia rytmu i posmakowania życia na świeżo, bez konserwantów.

Miejsce nastawione na naturę, ekologię i wewnętrzny spokój – „Celebruj życie i smakuj naturę razem z nami”.

PRZEWODNICY PODRÓŻY

JULITA PIETRASZKO | TRENER/COACH/KONSULTANT

Socjolog, Trener rozwoju osobistego, Coach. Partner firmy szkoleniowej OKTI. Założyciel Projektu „Świat w Kawałkach”. Międzynarodowy Certyfikowany konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i style myślenia. Certyfikowany praktyk Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowany praktyk kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiada ponad 15 lat doświadczeń, jako trener umiejętności osobistych ma ponad 8000 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Była prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej na konferencjach firm takich jak: Poczta  Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie „Zmiany w życiu”.

Wierzę w ludzi. Wspieram ich w zmianie. Inspiruję ich do podróży w głąb siebie,  odkrywania swoich wartości, pasji i mocnych stron. Zachęcam do projektowania rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o własne wartości. Wierzę, że budowanie wewnętrznego przywództwa z odwagą i w zgodzie ze sobą, daje siłę do osiągnięcie każdego celu na własnych warunkach.

Pracowała  m.in. dla takich firm jak: Citibank SA, Bank Millennium SA Deutsche Bank SA, Bank Pocztowy SA, Ideabank SA, Raiffaisen Bank, PKO SA, Poczta Polska, TU Gothaer, Sąd Najwyższy, Schock Sp z o.o., eService Sp. z o.o., Diners Club, Mazowiecka Spółka Gazownictwa.

IMG 0090 1024x683 - WARSZTAT ROZWOJOWY „Efektywność osobista. Przemiana. SLOW Life”

IZA PATROŃSKA | COACH/KONSULTANT/TRENER

Psycholog, Coach ICC, Tener i Ekspert HR. Prowadzi firmę „Realizuj się”. Skończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW oraz studia podyplomowe: z zakresu Psychologii Sportu na AWF-ie. Posiada certyfikat International Coach ICC oraz International Value Consultant. Międzynarodowy Certyfikowany konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i style myślenia. Zrealizował ponad 5000 godzin coachingowych i szkoleniowych. Jako coach, wspiera ludzi w zmianie, w skutecznym osiąganiu życiowych zamierzeń zgodnych z ich wartościami i preferencjami. Koncentruje się na rozpoznaniu mocnych stron, zasobów i budowaniu samoświadomości dzięki czemu klienci są w stanie w satysfakcjonujący dla nich sposób pokierować własnym rozwojem, znaleźć i podtrzymać motywację do wdrożenia trudnej zmiany, poradzić sobie z obawami lub trudnymi emocjami a czasami po prostu zrozumieć czego tak naprawdę pragną. Jak powiedział Albert Camus – „Trzeba działać, aby samego siebie poznać”.

Moim celem jest dogłębne zrozumienie potrzeb. Towarzyszę ludziom w wyznaczaniu celów zgodnych z ich wartościami a także w ich realizacji. Czuję się zaszczycona zaproszeniem do poznawania w kawałkach wewnętrznego świata klienta. Gdy cele są osiągane, satysfakcja jest ogromna, wzrasta poczucie sprawczości, pewności siebie i możliwości realizowania kolejnych ambitnych działań.

Pracowała  m.in. dla takich firm jak: Bank Millennium, Kredyt Bank, Santander, Profika Broker. W pracy coachingowej pracuje z klientami indywidualnymi, właścicielami firm i korporacjami.

IMG 2184 tile - WARSZTAT ROZWOJOWY „Efektywność osobista. Przemiana. SLOW Life”

FOTOALBUM Z PODRÓŻY

ZGŁOSZENIE I WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Wyślij zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy lub mailem wraz z danymi do faktury na adres: julita@swiatwkawalkach.pl.
 • W odpowiedzi otrzymasz warunkami uczestnictwa w warsztacie wraz z terminem, zasadami płatności i numerem konta do wpłaty.
 • Wpłata jest jednoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w Warunkach Uczestnictwa.
 • Warunki Uczestnictwa, należy zaakceptować i przesłać skan mailem na adres mailowy: julita@swiatwkawalkach.pl.
 • Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztacie jest faktura, przesłana na maila, z którego otrzymane zostało zgłoszenie od Uczestnika.

UWAGA: DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ POTWIERDZONYCH PŁATNOŚCIĄ.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ta strona używa plików cookie. Akceptuję Więcej