Warsztat relaksu i redukcji stresu „Power & Mental Balance”. No Name Luxury Hotel & Spa. ŁAPSZE NIŻNE

autor Julita Pietraszko
Warsztat relaksu i redukcji stresu „Power & Mental Balance”. No Name Luxury Hotel & Spa. ŁAPSZE NIŻNE
TERMIN MIEJSCE CENA NETTO

27.09.2019 - 29.09.2019
19:00 - 14:00

No Name Luxury Hotel & Spa
Leśna 46

BRAK MIEJSC

DLA KOGO JEST TEN WEEKEND?

Wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu zwolnienia, zatrzymania, refleksji oraz czuć się wspierani, szczególnie w czasach które wydaje się utknęły w pogoni i stresie. Niezależnie od tego, czy jesteś zmęczona pracą,  jesteś na jakimś życiowym zakręcie, czy mierzysz się z innym ważnym wyzwaniem życiowym, są chwile, w których wszyscy musimy zrobić sobie przerwę.

To weekend i warsztaty rozwoju osobistego dla osób:

 • Które zastanawiają się „Po co?” i  „Dokąd?” tak gnam, są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.
 • Potrzebują trochę „czasu wolnego”, aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.
 • Mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.
 • Zdolnych i przedsiębiorczych ludzi. Aspirujących którzy są po prostu „ekscytujący”!

DROGI CZŁOWIEKU….

Życie to naprawdę cudowna podróż i piękna przygoda, ale bywa też zabiegane, chaotyczne i zestresowane. 

Wspinanie się na wzgórza i przeskakiwanie dolin swojego własnego życia sprawia, że jesteś bardzo zajęty.

Chcąc fałszywie zyskać czas w ciągu całego dnia, pędzisz przez zadania, projekty i własne życie.

Walczysz co dnia, próbując znaleźć głębsze, bardziej znaczące miejsce lub cel w życiu.

Czasami zapominasz zwolnić i pomyśleć o kierunku, w którym się poruszasz.

Tracisz z oczu to, dokąd zmierzasz, szybko stajesz się zmęczony.

A może nawet czujesz się przytłoczony.

Niekiedy zestresowany.

 

Zawsze dajesz tak wiele innym. Czasami musisz dać też sobie pozwolenie na swój wolny weekend.

To Twoja szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie, aby uzupełnić swoją filiżankę energii.

Uczestnicząc w inspirujących warsztatach, poświęcisz czas na: skupienie się na spowolnieniu,

nawiązaniu kontaktu ze sobą. Pielęgnowaniu umysłu i budowaniu własnej odporności.

Regenerowaniu ciała i uczestniczeniu w relaksacji oraz poprawie jakości życia.

Odświeżysz każdą komórkę swojego ciała, puścisz zablokowane emocje.

Nauczysz się skutecznych narzędzi, które zmienią Twoje życie

po zakończeniu sesji.

 

Będzie dużo mówienia: część przeze mnie, część przez Ciebie i dużo razem. 

Będziesz naprawdę obecny w tym wszystkim, czego będziesz się uczyć.

Będziesz podekscytowana możliwościami, które wciąż czekają.

Zaangażujesz się w osobistą refleksję, dyskusje w grupie,

uważny ruch i inne techniki relaksacyjne.

Będziesz mógł śmiać się dużo.

Możesz trochę płakać.

Spędzisz czas w otoczeniu pięknej natury, przy zdrowych posiłkach.

MIEJSCE I LOKALIZACJA

NOE NAME LUXURY % SPA HOTEL
NO NAME luxury&SPA
NO NAME LUXURY & SPA HOTEL

Twój telefon szuka zasięgu? Niestety tutaj brak! Szukasz rozpaczliwie biurka do pracy? Niestety tutaj brak! Zagoniony, zmęczony, zestresowany człowieku, tutaj nie masz wyjścia. Tu po prostu musisz odpocząć!

To nie jest miejsce, które będzie przedłużeniem Twojego biura. Nie obowiązuje tu żaden dress code. Będziesz mogła wałęsać się tu, według życzenia i potrzeby – w dresach, szlafroku albo garsonce Emporio Armani.

Czeka Cię weekendowe zatrzymanie,  refleksja i wyciszenie w jednym z najbardziej wyjątkowych hoteli w Polsce No Name Luxury Hotel & Spa ****, będącym połączniem alpejskiego krajobrazu, skandynawskiej prostoty, włoskiego designu, tybetańskiej medycyny i góralskiej gościnności.

Hotel położony jest na górskiej polanie w pobliżu miejscowości Łapsze Niżne, ok. 8 km od Jeziora Czorsztyńskiego, 15 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Nowego Targu, 35 km od Zakopanego i 110 km od Krakowa.

Otaczać Cię będzie fantastyczny design autorstwa włoskiego projektanta Alessandro di Stefano – drewno, kamień, szkło, którego koncepcja zakłada pełną harmonię z naturą. Dlatego hotel jest doskonale wpasowany w krajobraz. Jest tu naturalnie i niezwykle komfortowo. A natura, prostota, harmonia, będą sprzyjały zatrzymaniu, wyciszeniu, relaksowi.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY PAKIETU

OKOLICA

NO NAME LUXURY & SPA HOTEL

NOCLEGI

NO NAME LUXURY&SPA HOTEL

WYŻYWIENIE

restauracja no name luxury&SPA hotel

NoNameLuxury otoczony jest dziką przyrodą i naturalnym krajobrazem, a z okien Twojego pokoju, będziesz mógł podziwiać Pieniny i Gorce. To doskonałe miejsce na wyciszenie i osiągnięcie wymarzonego spokoju oraz tak potrzebnej dziś harmonii.

2 noclegi w designerskich pokojach, urządzonych z niezwykłą dbałością o szczegóły. Każdy pokój dysponuje tarasem lub prywatnym ogródkiem. Łóżka z lnianą pościelą, naturalne skóry zamiast koców. Z okien można podziwiać przepiękne widoki na dziewiczą przyrodę.

Śniadanie w sobotę i niedzielę. W sobotę 1 lunch 3 – daniowy, 1 kolacja 3 – daniowa. Przerwy kawowe 1 i 2 dnia. Szef kuchni Marcin Dudek, serwuje przede wszystkim domową kuchnię włoską, naturalne potrawy wspomagające odnowę biologiczną oraz dania dietetyczne i żywność spod znaku detox.

STREFA SPA

mindfulness warsztat power

WARSZTATY

mindfulness

PRZYJEMNOŚCI

mindfulness

Nieograniczony dostęp do strefy Medical&Beauty SPA (przeszklony basen solny, zespół saun, grota solna), stworzonej z myślą o osiągnięciu holistycznej równowagi dla całego organizmu. Tu możesz poddać się egzotycznym rytuałom bazującym na medycynie tybetańskiej.

Starannie dobrany program, oparty na neuronauce i technikach uważności. Interaktywne narzędzia poszerzające perspektywy poznawcze. Mała grupa, zapewniająca zaufanie i indywidualne podejście do każdego uczestnika.

W sobotę lampka Proseco lub szklanka orzeźwiającej lemoniady. W sobotę 30 – min masaż wybranej części ciała by poczuć efekt odprężenia. Poranna medytacja lub uważny spacer. Niespodzianki związane z tematem warsztatu na zakończenie.

CO OTRZYMASZ W RAMACH PROGRAMU?

Pomiędzy mnóstwem dobrych chwil, refleksji i śmiechu – zyskasz:

PRZEJRZYSTOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ

Widząc, kim naprawdę jesteś i co jest dla Ciebie ważne, zdefiniujesz siebie w stresie i w stanie relaksu.

Poprawisz świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Ponieważ badania pokazują, że ludzka uwaga instynktownie skupia się na zagrożeniach i niedoskonałościach, zwłaszcza w przeszłości i przyszłości, odniesiesz się do takich aspektów Twojego doświadczenia życia, jak uwaga i interpretacja (na co zwracasz uwagę i jak to interpretujesz). Staniesz się widzem reality show własnego umysłu. Zrobisz odbitkę fotograficzną, tego „Co się dzieje w Twoim umyśle”. Poszerzysz perspektywy widzenia tych samych spraw w nowy sposób, nazwiesz swoje myśli i wypuścisz je na wolność. Poznasz nieproduktywne strategie, których nauczyłaś się, by radzić sobie z uczuciami. Dowiesz się skąd pochodzą i jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu lęku i stresu. Odkryjesz nawyki, które Ci nie służą, swoje podstawowe obawy, ograniczające przekonania i „martwe punkty”, które Cię powstrzymują przed stworzeniem życia, którego naprawdę pragniesz. Odzyskasz swoją moc, ucząc się wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, m.in. swojego wewnętrznego krytyka i naiwniaka, którzy podsycają Twoje lęki i obawy. Zamiast skupiać się na tym, co jest z Tobą nie tak lub na tym, co wymaga naprawy, skupisz się na wzmacnianiu mocnych stron w radzeniu sobie ze stresem.

samoświadomość mindfulness
redukcja stresu
UWAŻNOŚĆ I OBECNOŚĆ

Wzmocnisz umysł, ciało i ducha – będziesz MINDFULNESS. Zmniejszysz stres w oparciu o uważność.

Pracując w sojuszu z umysłem, ciałem i oddechem, nauczysz się nie tylko skutecznie redukować stres, ale także osiągać głębokie poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Doświadczysz autentycznej, niezakłóconej, celowej obecności i uważności – zwracania uwagi w otwarty, nieoceniający sposób na to, co robisz i co jest wokół Ciebie w chwili obecnej. Wyciszysz swój umysł, poznasz język swojego ciała, nauczysz się lepiej dbać o siebie. Zrozumiesz połączenie ciała i umysłu oraz sygnały wysyłane przez Twoje ciało w sytuacjach stresowych lub nieprzyjemnych. Doświadczysz technik i narzędzi do lepszego zarządzania swoim stresem, uspokajania i stymulowania umysłu i ciała – praktyk uważności, w tym uważnego słuchania, jedzenia, uważnego ruchu oraz delikatnej jogi i codziennej medytacji. Opracujesz własne strategie uspokajania siebie i odnoszenia się do trudnych myśli i emocji w zdrowszy sposób. Dostaniesz narzędzia, których możesz użyć NATYCHMIAST, co będzie miało ogromną różnicę w sposobie, w jaki doświadczasz uczucia lęku, niepokoju, stresu.

mindfulness warsztat
mindfulness warsztat

Z uwagi na indywidualne podejście i w trosce o Twój komfort, zajęcia odbywają się w małej grupie – maksymalnie do 6 osób. Sesje odbywają się w formie warsztatowej, metodą coachingu grupowego, który ma na celu pobudzanie do zmiany i działania. Podczas sesji, wykorzystywane będą różne kreatywne narzędzia, umożliwiające Ci zatrzymanie się, zastanowienie się i poszerzenie Twojej perspektywy poznawczej, takie jak: karty inspiracji obrazem, zdjęcia, metafory, pytania, techniki mindfulness.

PIĘKNO I PRZYJEMNOŚĆ

Zobacz przyjemność jako styl życia, a nie nagrodę.

Świętować będziesz piękno we wszystkich jego formach i przejawach. Chłoń piękno i dobro – życie może być piękne: zbieraj pozytywne doświadczenia, wzbogacaj i absorbuj je, łącz to co negatywne, z tym co pozytywne.

warsztaty MINDFULNESS
mindfulness warsztat power
mindfulness warsztat redukcja stresu

CO BĘDZIEMY ROBIĆ NA WARSZTACIE?

To jest najczęściej zadawane pytanie. Niestety nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi, którą mogę Ci dać. W programie, opieram się na neuronauce i najnowszych badaniach, łącząc praktyki uważności i współczucia. Program jest interaktywny i wciągający. Obejmuje pewne podstawy teoretyczne, wiele ćwiczeń praktycznych i możliwość praktykowania uważnej komunikacji, abyśmy mogły dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem.

Oto też niektóre odpowiedzi uczestników moich sesji i warsztatów, jak opisaliby to doświadczenie. Niesamowite! Zmieniające życie! Odkrywam nowe części mojego świata. Łatwiej Ci żyć ze sobą, zobaczyć siebie i ważne wartości.

. . . Mogę więc powiedzieć tylko to, co im powiedziałam. . .  Zaufaj procesowi!

W warsztacie między innymi wykorzystuję:

karty

POINTS OF YOU

karty

WARTOŚCI

karty wartości

techniki

MINDFULNESS

mindfulness. Warsztat wyznaczanie celów

PRZEGLĄD WEEKENDU

warsztat redukcji stresu. Warsztat wyznaczanie celów
warsztat redukcji stresu. Warsztat wyznaczanie celów
warsztat redukcji stresu. Warsztat wyznaczanie celów

19:00 – 20:00  – przyjazd i rejestracja

20:00 – 21:30  – sesja I otwierająca – spotkamy się, aby się poznać i rozpocząć wspólny weekend. Sesja przy użyciu kart Points of You

7:00 – 8:00 – dla chętnych zaczniemy dzień od medytacji, lekkiej sesji jogi lub uważnego spaceru. Lub możesz po prostu spać!

8:00 – 9:30 – powolne śniadanie

9:30 – 16:30 – sesja II, III, IV

11.00, 15:30 – poranna kawa/herbata, podwieczorek

12:45 – 14:00 – SLOW lunch

16:30 – 18:00 – czas na masaż

19:30 – 21:00 – kolacja. WHITE EVENING DRESS CODE. Sobotni wieczór dotyczy świętowania siebie i swojej siły.

7:00 – 8:00 – dla chętnych zaczniemy dzień od medytacji, lekkiej sesji jogi lub uważnego spaceru. Lub możesz po prostu spać!

8:00 – 9:30 – powolne śniadanie

9:30 – 13:00 – sesja V (w plenerze/blisko natury)

13:00 -13:15 przerwa

13:15 – 14:00 Spotkanie w sali. Zakończenie warsztatów i wyjazd i zakończenie warsztatów

* Spakuj coś białego – spodnie, swoją ulubioną sukienkę, biały strój – który sprawi, że poczujesz się fantastycznie. Biały kolor jest symbolem nowego początku, „zaczynaniem z czystą kartą”. Oznacza on rozpoczęcie przez kogoś nowego rozdziału w życiu bez obciążenia przeszłością, podobnie, jak nie jest nią obarczona biała niezapisana kartka papieru.  Z tego powodu jest on również łączony z czystym umysłem.

Spotkamy się na kieliszek bąbelków po pysznej kolacji, po prostu świętując, to KIM JESTEŚMY! (Ponieważ większość ludzi tego nie robi wystarczająco często!).

OSOBA PROWADZĄCA

Julita Pietraszko warsztaty uważności

Cześć, jestem Julita!

Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi – w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. „systemu” i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka „BYĆ TU i TERAZ” jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu „Świat w Kawałkach” (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i style myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta  Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie „Zmiany w życiu”,”Sens”.

Wierzę w ludzi. Wspieram ich w zmianie. Inspiruję ich do podróży w głąb siebie,  odkrywania swoich wartości, pasji i mocnych stron. Zachęcam do projektowania rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o własne wartości. Wierzę, że budowanie wewnętrznego przywództwa z odwagą i w zgodzie ze sobą, daje siłę do osiągnięcie każdego celu na własnych warunkach.

Więcej o mnie TUTAJ.

KOSZTY I WARUNKI

Warunki zakupu

 • Dostępnych jest tylko 6 miejsc.
 • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.550 zł/ osobę.
 • Za dodatkową opłatą ze zniżką 30%, istnieje możliwość rezerwacji dodatkowych zabiegów w strefie Medical&Beauty .

Warunki rejestracji

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 500 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

Zasady anulowania

 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 13.09.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów – otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.

DOJAZD NA WARSZTATY

Hotel jest usytuowany w otoczeniu malowniczych dolin, 8 km od Jeziora Czorsztyńskiego i o 15 km od Białki Tatrzańskiej.​

1. SAMOCHODEM:

Współrzędne GPS

N 49° 23′ 0.47”
E 20° 13′ 59.23”​

Poruszając się trasą z Krakowa do Zakopanego, należy zjechać ze słynnej Zakopianki do Nowego Targu. Następnie, jadąc Alejami Tysiąclecia na południe, dojeżdżamy do ronda im. Jana Pawła II, gdzie należy obrać trasę na Bukowinę Tatrzańską. Tuż za miejscowością Gronków trzeba skręcić w lewo, kierując się na Niedzicę. Jeszcze tylko Trybsz, Łapsze Wyżne i tuż za nimi cel podróży – Łapsze Niżne. Z ulicy Długiej w Łapszach należy skręcić w prawo w ulicę Jana Pawła II, a następnie znów w prawo w ulicę Leśną, gdzie, po 3 km, w otoczeniu przyrody znajduje się NoNameLuxuryHotel&SPA.​

2. KOMUNIKACJA PUBLICZNA:

 • Z Krakowa do Nowego Targu (z płyty dworca głównego w Krakowie) bus firma Szwagropol – ok. 12 – 15 zł
 • Z Nowego Targu do Łapsze Niżne –  taxi – ok. 50-60 zł

KONTAKT W PRZYPADKU REZERWACJI WARSZTATÓW

julita@swiatwkawalakch.pl

julita.pietraszko@okti.pl

tel. kom: 519 734 643

lub

wypełnij formularz

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ta strona używa plików cookie. Akceptuję Więcej