WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU „Power & Mental Balance”. Mindfulness. Umysł i ciało. VILLA TOSCANA BOUTIQUE. TATRY

autor Julita Pietraszko
WARSZTAT RELAKSU I REDUKCJI STRESU „Power & Mental Balance”. Mindfulness. Umysł i ciało. VILLA TOSCANA BOUTIQUE. TATRY
TERMIN MIEJSCE CENA NETTO

11.10.2019 - 13.10.2019
19:00 - 14:00

VILLA TOSCANA BOUTIQUE
ul. Budzowa 2a

BRAK MIEJSC

MIND ADVENTURE
MINDFULNESS
WELLNESS
DETOX

Odłącz się od technologii, wyjdź z listy rzeczy do zrobienia i zadbaj o siebie. Pozwól sobie na weekend ucieczki w naturę i zainwestuj we własne samopoczucie, bądź „w pełni dla siebie”. Uważny ruch, joga, świadomy oddech, uważność, w połączeniu z naturą. Rzuć wyzwanie swoim lękom poprzez głębokie zaangażowanie w siebie, zanurzenie w dźwięki gongów, zoptymalizuj swoją biologię i fizjologię poprzez coaching oparty na obecności. Odkryj nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, życiem pod presją, stresem, codziennymi wyzwaniami. Zabierz do domu techniki łatwe do zapamiętania i wdrażaj praktyki zmieniające życie.

Na pewno wiesz, że nie da się uniknąć rzeczy, które Cię stresują, możesz jednak nauczyć się kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominowały one Twojego życia. Nie możesz powstrzymać stresu, ale możesz zmienić sposób reagowania na niego.

Dlatego zamiast pozwolić Ci radzić sobie ze stresem, zapraszam Cię na warsztat relaksu i redukcja stresu, by sprawdzać sposoby uspokojenia Twojego umysłu, rozluźnienia ciała, przywrócenia Twojej witalności, doładowania energii i znalezienia wewnętrznego spokoju. Warsztat relaksu i redukcji stresu ma na celu pomoc w znalezieniu Tobie delikatnych sposobów, aby pozostać elastycznym, zrównoważonym i spokojnym.

Warsztat redukcji stresu i relaksu, łączy wiedzę z zakresu inteligencji emocjonalnej, uważności i neuronauki, tak aby zaoferować narzędzia pozwalające najlepiej i najbardziej skutecznie redukować napięcie i stres.

warsztat redukcji stresu

„Medytacja polega na uświadomieniu sobie, co się dzieje: w ciele, w uczuciach, w umyśle i w otaczającym świecie.” Thich Nhat Hanh

W JAKI SPOSÓB DBASZ O SIEBIE? A MOŻE ŻYJESZ TYLKO DLA INNYCH?

zmiana sposobu myślenia

Życie to naprawdę cudowna podróż i piękna przygoda, ale bywa też zabiegane, chaotyczne i zestresowane. Wspinanie się na wzgórza i przeskakiwanie dolin swojego własnego życia sprawia, że jesteś bardzo zajęty. Chcąc fałszywie zyskać czas w ciągu całego dnia, pędzisz przez zadania, projekty i własne życie. Walczysz co dnia, próbując znaleźć głębsze, bardziej znaczące miejsce lub cel w życiu. Czasami zapominasz zwolnić i pomyśleć o kierunku, w którym się poruszasz. Tracisz z oczu to, dokąd zmierzasz, szybko stajesz się zmęczony. A może nawet czujesz się przytłoczony. Niekiedy zestresowany…

Zawsze dajesz tak wiele innym. Czasami musisz dać też sobie pozwolenie na swój wolny weekend. To Twoja szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla siebie, aby uzupełnić swoją filiżankę energii. Uczestnicząc w inspirujących warsztatach, poświęcisz czas na: skupienie się na spowolnieniu, nawiązaniu kontaktu ze sobą. Pielęgnowaniu umysłu i budowaniu własnej odporności. Regenerowaniu ciała i uczestniczeniu w relaksacji oraz poprawie jakości życia. Odświeżysz każdą komórkę swojego ciała, puścisz zablokowane emocje. Nauczysz się skutecznych narzędzi, które zmienią Twoje życie po zakończeniu sesji.

mindfulness. uważność
zmiana przekonań

Będzie dużo mówienia: część przeze mnie, część przez Ciebie i dużo razem. Będziesz naprawdę obecny w tym wszystkim, czego będziesz się uczyć. Będziesz podekscytowany możliwościami, które wciąż czekają. Zaangażujesz się w osobistą refleksję, dyskusje w grupie, uważny ruch i inne techniki mindfulness. Będziesz mógł śmiać się dużo. Możesz trochę płakać. Spędzisz czas w otoczeniu pięknej natury, przy zdrowych posiłkach.

Pamiętaj, że nie jesteś uszkodzony. Nie potrzebujesz naprawy. Potrzebujesz być świadomy, tego co na Ciebie wpływa i nauczyć się żyć uważnie Tu i TERAZ, w chwili obecnej. Odpocznij, zrelaksuj się i odnów siebie!

DLA KOGO JEST TEN WEEKEND?

podróż bohatera. warsztat wyznaczanie celów

„Nie możesz powstrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować.”

Jon Kabat-Zinn

warsztat redukcji stresu
warsztat redukcji stresu

Nie jesteś pewien, czy ten weekend jest odpowiedni dla Ciebie? Słusznie! Pozwól, że zadam Ci kilka pytań:

 • Uważasz, że zawsze masz zbyt dużo na głowie?
 • Jesteś krytyczny wobec siebie?
 • Uważasz, ze trudno Ci się relaksować i być obecnym TU i TERAZ?
 • Czujesz, że Twoje ciało jest spięte?
 • Masz poczucie winy jak robisz coś dla siebie?
 • Chcesz więcej satysfakcji z życia?
 • Chcesz nauczyć się technik i umiejętności relaksowania swojego ciała i umysłu?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, te warsztaty są dla Ciebie.

Warsztaty są dla osób, które:

 • potrzebują poczuć się mniej przytłoczone i mniej niespokojne.

 • chcą pozytywnie zmienić sposób myślenia o swoich doświadczeniach (szczególnie stresujących).

 • chcą znaleźć różne sposoby na relaks i odstresowanie.

 • pragną poczuć się lepiej ze sobą i w swoim życiu.

 • zastanawiają się „Po co?” i  „Dokąd?” tak gnam i są gotowe na zmiany, ale czują się niepewne lub przytłoczone i nie wiedzą od czego zacząć.

 • potrzebują trochę „czasu wolnego”, aby ponownie ocenić swoje podejście i są otwarte na pozytywne doświadczenia zmieniające perspektywę.

 • mają potrzebę odłączenia się od technologii, zwolnienia tempa życia i kontaktu z naturą. Pragnące prowadzić świadome życie, poprawić swoje ogólne samopoczucie poprzez nauczenie się bycia obecnym i wyciszenie stresu.

O JAKIE OBSZARY ZADBASZ PODCZAS WARSZTATU?

Zadbasz o siebie w sferze:

JA I MÓJ UMYSŁ (MIND) – Na bazie najnowszych odkryć i wiedzy na temat ludzkiego mózgu z dziedziny neuronauki i współczesnej psychologii, dowiesz się: Co to jest stres w umyśle. Dowiesz się jak pracować z myślami i uczuciami. Doświadczysz jak Twoje myślenie może wpłynąć na poziom stresu i nauczysz się, jak go redukować! Nauczysz się poprawiać świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Zweryfikujesz swoje własne wzorce myślenia oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy w ogólne dajesz sobie do nich prawo. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.

JA I MOJE CIAŁO (BODY) – Co to jest stres w organizmie? Co robi z ciałem? Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, aby powiedzieć mózgowi, aby zredukował napięcie! Poznasz różne techniki, które będziesz mógł włączyć do swojego życia, które pomogą Ci uwolnić się od stresu i zrelaksować, tak aby żyć bardziej zrównoważonym i bezstresowym życiem! Doświadczysz technik łagodzenia uczuć w ciele – m.in. delikatnej jogi, elementów tańca, technik mindfulness m.in. takich jak: łagodny ruch – w celu promowania przepływu energii (naucz się być w chwili obecnej), medytacji z przewodnikiem, m.in.: body scan, uważny oddech, uważność zmysłów na łonie przyrody, wykorzystywania obrazów przyrody do uzewnętrzniania emocji aby poprawić koncentrację, uspokoić umysł (idź do środka, znajdź relaks). Znajdziesz, to co działa w Tobie, w odpowiedzi na relaks.

JA I MOJA DUSZA (SOUL) – Wybrane tematy do osobistych sesji coachingowych – uwolnienie negatywnych myśli i przekonań, zrównoważenie życia, sprawdzanie swoich wartości.

„Polegaj na sobie, nikogo nie naśladuj. Własny talent możesz dawać w każdej chwili, razem ze skumulowaną siłą pracy całego życia; ale talent zapożyczony będzie zawsze nietrwały i połowiczny… Rób co tobie przeznaczone; wtedy żadne nadzieje nie będą zbyt wygórowane, a żaden czyn zbyt śmiały”

Jon Kabat-ZinnGdziekolwiek jesteś, bądź. Przewodnik uważnego życia

MIEJSCE WARSZTATÓW

warsztat redukcji stresu. mindfulness
warsztat redukcji stresu. mindfulness
warsztat redukcji stresu. mindfulness

Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie,  refleksja, wyciszenie, redukcja stresu w wyjątkowym miejscu VILLA TOSCANA BOUTIQUE, położonej w Murzasichle u stóp Tatr.  To mała Toskania w sercu Tatr. Z okien villi rozciąga się przepiękna panorama na Tatry, widok na Cyrchlę – najwyżej położoną dzielnicę Zakopanego oraz częściowy widok na Tatry Słowackie. Większość elementów wystroju pochodzi z Włoch. Niektóre elementy pochodzą z antykwariatów i z targów staroci. Trawertyn który jest elementem wystroju łazienek pochodzi wprost z magazynów kamieniołomów Toskanii.

Przepisy potraw i inspiracje czerpane są z górskich obszarów Toskanii. Z okolic Abetone gdzie na stołach króluje górski pstrąg. Z collonaty, która słynie na cały świat z aromatycznych „lardo”. I z przepisów z San Giminiano. Gdzie wino ma smak ziemi a ziemia smak wina.

W villa Toscana została przygotowana specjalna oferta Sauny Suchej. Strefa relaksu bazuje w całości na toskańskich kosmetykach Idea Toscana.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY PAKIETU

warsztat redukcji stresu. mindfulness

NOCLEGI

warsztat redukcji stresu. mindfulness

WYŻYWIENIE

warsztat redukcji stresu. mindfulness

RYTUAŁ SPA

  • 2 noclegi w pokojach 2 osobowych.

 • 2 śniadania (sobota/niedziela)
 • 1 kolacja (sobota)
 • 1 lunch serwowany (sobota)
 • Przerwy kawowe (1 i 2 dnia).
 • W wolnym czasie możliwość darmowego dostępu do strefy sauny i masażu.

 • Za dodatkową opłatą możliwość wykonania dodatkowych masaży.

warsztat redukcji stresu. mindfulness

WARSZTAT

warsztat redukcji stresu

MAŁA GRUPA

warsztat redukcji stresu

DODATKOWE OPCJE 

GADŻETY Świat w Kawałkach

NIESPODZIANKI

 • Starannie dobrany program, oparty na neuronauce, prowadzony metodą coachingu grupowego i technikach uważności.

 • Wykorzystanie narzędzi do poszerzenia Twojej perspektywy poznawczej.

   • Praca z coachem w małej grupie.

   • Zaufanie i indywidualne podejście do każdego uczestnika.

   • Pomagam uczestnikom przyjrzeć się swojej aktualnej rzeczywistości z różnych, perspektyw – co pomaga w wygenerowaniu nowych opcji.

 • Poranna praktyka medytacyjna, lekka joga lub uważny spacer każdego ranka.

 • Możliwość skorzystania z indywidualnej darmowej 1,5h sesji coachingowej po warsztacie (stacjonarne lub online).

 • Niespodzianki i gadżety powiązane z treścią warsztatu, będące późniejszym miłym wspomnieniem z pobytu na warsztacie.

CO OTRZYMASZ W RAMACH PROGRAMU?

Pomiędzy mnóstwem dobrych chwil, refleksji i śmiechu, zyskasz:

PRZEJRZYSTOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ

Widząc, kim naprawdę jesteś i co jest dla Ciebie ważne, zdefiniujesz siebie w stresie i w stanie relaksu.

Poprawisz świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Ponieważ badania pokazują, że ludzka uwaga instynktownie skupia się na zagrożeniach i niedoskonałościach, zwłaszcza w przeszłości i przyszłości, odniesiesz się do takich aspektów Twojego doświadczenia życia, jak uwaga i interpretacja (na co zwracasz uwagę i jak to interpretujesz). Staniesz się widzem reality show własnego umysłu. Zrobisz odbitkę fotograficzną, tego „Co się dzieje w Twoim umyśle”. Nazwiesz swoje myśli i wypuścisz je na wolność. Poznasz nieproduktywne strategie, których nauczyłaś się, by radzić sobie z uczuciami. Dowiesz się skąd pochodzą i jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu lęku i stresu. Odkryjesz nawyki, które Ci nie służą, swoje podstawowe obawy, ograniczające przekonania i „martwe punkty”, które Cię powstrzymywały przed stworzeniem życia, którego naprawdę pragniesz. Odzyskasz swoją moc, ucząc się wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, m.in. swojego wewnętrznego krytyka i naiwniaka, którzy podsycają Twoje lęki i obawy. Zamiast skupiać się na tym, co jest z Tobą nie tak lub na tym, co wymaga naprawy, skupisz się na wzmacnianiu swoich mocnych stron. Zobaczysz, że w redukcja stresu jest możliwa.

warsztat redukcji stresu
redukcja stresu
UWAŻNOŚĆ I OBECNOŚĆ

Wzmocnisz umysł, ciało i ducha – będziesz MINDFULNESS. Zmniejszysz stres w oparciu o uważność.

Pracując w sojuszu z umysłem, ciałem i oddechem, nauczysz się nie tylko skutecznie redukować stres, ale także osiągać głębokie poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Doświadczysz autentycznej, niezakłóconej, celowej obecności i uważność – zwracania uwagi w otwarty, nieoceniający sposób na to, co robisz i co jest wokół Ciebie w chwili obecnej. Wyciszysz swój umysł, poznasz język swojego ciała, naucz się lepiej dbać o siebie. Zrozumiesz połączenie ciała i umysłu oraz sygnały wysyłane przez Twoje ciało w sytuacjach stresowych lub nieprzyjemnych. Doświadczysz technik i narzędzi do lepszego zarządzania swoim stresem, uspokajania i stymulowania umysłu i ciała – praktyk uważności, w tym uważnego słuchania, jedzenia, uważnego ruchu i delikatnej jogi i codziennej medytacji. Opracujesz własne strategie uspokajania siebie i odnoszenia się do trudnych myśli i emocji w zdrowszy sposób. Dostaniesz narzędzia, których możesz użyć NATYCHMIAST, co będzie miało ogromną różnicę w sposobie, w jaki doświadczasz uczucia lęku, niepokoju. Zobaczysz jak przebiega redukcja stresu.

warsztat redukcji stresu
warsztat redukcji stresu
PIĘKNO I PRZYJEMNOŚĆ

Zobacz przyjemność jako styl życia, a nie nagrodę.

Świętować będziesz piękno we wszystkich jego formach i przejawach. Chłoń piękno i dobro – życie może być piękne: zbieraj pozytywne doświadczenia, wzbogacaj i absorbuj je, łącz to co negatywne, z tym co pozytywne.

warsztat redukcji stresu

WYKORZYSTYWANE NARZĘDZIA I TECHNIKI

warsztat redukcji stresu

techniki

MINDFULNESS

Warsztat rozwojowy

karty

POINTS OF YOU

REDUKCJA STRESU MINDFULNESS

karty

EMOCJI

podróż bohatera. warsztat wyznaczanie celów

karty

WARTOŚCI

Z uwagi na indywidualne podejście i w trosce o Twój komfort, zajęcia odbywają się w małej grupie. Sesje odbywają się w formie warsztatowej, metodą coachingu grupowego, który ma na celu pobudzanie do zmiany i działania. Podczas sesji, wykorzystywane będą różne kreatywne narzędzia, umożliwiające Ci zatrzymanie się, zastanowienie się i poszerzenie Twojej perspektywy poznawczej, takie jak: karty inspiracji obrazem, zdjęcia, metafory, pytania, karty emocji, karty wartości, techniki mindfulness (m.in. takich jak: łagodny ruch, body scan, uważny oddech, uważność zmysłów na łonie przyrody, wykorzystywania obrazów przyrody do uzewnętrzniania emocji aby poprawić koncentrację, uspokoić umysł.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ NA WARSZTACIE?

warsztat redukcji stresu
warsztat redukcji stresu
warsztat redukcji stresu

To jest najczęściej zadawane pytanie. Niestety nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi, którą mogę Ci dać. W programie, opieram się na neurobiologii i najnowszych badaniach, łącząc praktyki uważności i współczucia. Program jest interaktywny i wciągający. Obejmuje pewne podstawy teoretyczne, wiele ćwiczeń praktycznych i możliwość praktykowania uważnej komunikacji, abyśmy mogli dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem.

Oto też niektóre odpowiedzi uczestników moich sesji i warsztatów, jak opisaliby to doświadczenie. Niesamowite! Zmieniające życie! Odkrywam nowe części mojego świata. Łatwiej Ci żyć ze sobą, zobaczyć siebie i ważne wartości.

. . . Mogę więc powiedzieć tylko to, co im powiedziałam. . .  Zaufaj procesowi!

PRZEGLĄD WEEKENDU

warsztat redukcji stresu. Warsztat wyznaczanie celów
warsztat redukcji stresu. Warsztat wyznaczanie celów
warsztat redukcji stresu. Warsztat wyznaczanie celów

19:00 – 20:00  – przyjazd i rejestracja

20:00 – 21:30  – sesja I otwierająca – spotkamy się, aby się poznać i rozpocząć wspólny weekend. Sesja przy użyciu kart Points of You

21:30 – 23:30 – wieczór filmowy (film niespodzianka)

7:00 – 8:00 – dla chętnych zaczniemy dzień od medytacji, uważnego spaceru lub lekkiej sesji jogi. Lub możesz po prostu spać!

8:00 – 9:30 – powolne śniadanie

9:30 – 11:00 – sesja II

11.00 – 11:20 – poranna kawa/herbata

11:20 – 13:00 – sesja III

13:00 – 14:30 – SLOW lunch

14:30 – 16:00 – sesja IV

16:00 – 16:30 – Masaż na bazie olejów ziołowych i lawendowych

16:30 – 19:30 – Czas na refleksję. Czas dla samego siebie.

19:30 – 21:00 – kolacja. WHITE EVENING DRESS CODE. Sobotni wieczór dotyczy świętowania siebie i swojej siły.

7:00 – 8:00 – dla chętnych zaczniemy dzień od medytacji, lekkiej sesji jogi lub uważnego spaceru. Lub możesz po prostu spać!

8:00 – 9:30 – powolne śniadanie

9:30 – 12:30 – powolny spacer po Dolinie Cichego lub innym wybranym miejscu

12.30- 12:45 – przerwa kawa/herbata

12:45 – 14:00 – Spotkanie w sali. Sesja V końcowa. Zakończenie warsztatów i wyjazd

* Spakuj coś białego – spodnie, swoją ulubioną sukienkę, biały strój – który sprawi, że poczujesz się fantastycznie. Biały kolor jest symbolem nowego początku, „zaczynaniem z czystą kartą”. Oznacza on rozpoczęcie przez kogoś nowego rozdziału w życiu bez obciążenia przeszłością, podobnie, jak nie jest nią obarczona biała niezapisana kartka papieru.  Z tego powodu jest on również łączony z czystym umysłem.

** Przed warsztatem doślij mi 1 zdjęcie, tego jak się relaksujesz. Na zdjęciu nie masz być Ty – tylko ma być to obraz/metafora Twojego stanu „JA w relaksie”

Spotkamy się przy kolacji, po prostu świętując, to KIM JESTEŚMY! (Ponieważ większość ludzi tego nie robi wystarczająco często!).

OSOBA PROWADZĄCA

Julita Pietraszko warsztaty uważności

„Może się zdarzyć, że urodziłeś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzał im wyrosnąć”.

COCO CHANEL

„Wierzę w ludzi. Wspieram ich w zmianie. Inspiruję ich do podróży w głąb siebie,  odkrywania swoich wartości, pasji i mocnych stron. Zachęcam do projektowania rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o własne wartości. Wierzę, że budowanie wewnętrznego przywództwa z odwagą i w zgodzie ze sobą, daje siłę do osiągnięcie każdego celu na własnych warunkach”.

Cześć, jestem Julita!

Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi – w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. „systemu” i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…technik oddechowych i medytacji uczyłam się również od międzynarodowego nauczyciela jogi i medytacji Swami Jyothirmayah. Dzięki tym praktykom odciągnęłam swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka „BYĆ TU i TERAZ” jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu „Świat w Kawałkach” (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultantem  testu MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i style myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Pasjonuję się inteligencją emocjonalną i uzyskałam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach w sektorze usług finansowych. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla firm takich jak: Poczta  Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie „Zmiany w życiu”,”Sens”. Jestem ekspertem dla startup’ów w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Więcej o mnie TUTAJ.

INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY POLAND
INTELIGENCJA EMOCJONALNA
POINTS OF YOU
TEST MINDSONAR
mindfulness. redukcja stresu. slow life

KOSZTY I WARUNKI

Warunki zakupu

  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 950 zł/ osobę.

Warunki rejestracji

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 500 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

Cennik:

od 16.09.2019 Cena standard 950 zł / osobę
do 15.09.2019 Early bird – 8% zniżki 874 zł / osobę
W przypadku rezerwacji 2 osób 855 zł / osobę

Zasady anulowania

 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 25.09.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów – otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.

VILLA TOSCANA BOUTIQUE

DOJAZD NA WARSZTATY

ADRES: 

VILLA TOSCANA BOUTIQUE

ul. Budzowa 2a
34-531 Murzasichle
k/ Zakopanego

KONTAKT W PRZYPADKU REZERWACJI WARSZTATÓW

julita@swiatwkawalakch.pl

julita.pietraszko@okti.pl

tel. kom: 519 734 643

lub

wypełnij formularz

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ta strona używa plików cookie. Akceptuję Więcej