WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY”. Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

autor Julita Pietraszko
WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY”. Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
TERMIN MIEJSCE CENA NETTO

06.12.2019 - 08.12.2019
19:00 - 14:00

Talaria Resort & SPA
Trojanów 158

BRAK MIEJSC

POCZĄTEK DROGI

NIE CHCEMY NAPRAWIAĆ – CHCEMY WZMACNIAĆ!

Droga Kobieto,

Być może miewasz codziennie wątpliwości i dokuczliwe pytania. Czy jestem wystarczająco skuteczna, aby osiągnąć, to czego chcę? Czy robię wystarczająco dużo, aby odnieść sukces? Czy wystarczająco dobrze wyglądam, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie? Czy to przypadkiem nie jest moja wina, że ​​nie wszystko idzie tak, jak chcę? Ten hałaśliwy sąsiad mieszkający w Twojej głowie budzi się każdego dnia dość wcześnie. A Ty jesteś zajęta udowodnieniem mu, że się za każdym razem myli. To on wpływa na to, jak się zachowujesz i na to, że czasami brakuje Ci pewności siebie. Mimo tego, że zawsze wierzyłaś, że w środku Ciebie mieszka lepsze „JA”, to czujesz się jakbyś komuś w pewnym momencie oddała swoją moc.

A może jednak to nie prawda i wcale tak nie jest….Może teraz masz tylko taki okres w życiu, w którym zwyczajnie gdzieś po prostu utknęłaś i potrzebujesz przełomu. Delikatnego momentu na przypomnienie, KIM naprawdę jesteś. Zwyczajnie chciałabyś na chwilę oderwać się od codzienności i po prostu zrelaksować się, odetchnąć.

Podczas weekendowego warsztatu dla kobiet, zaangażujesz swoje serce i głowę do rozwoju i pracy nad sobą. Poświęcisz uwagę przede wszystkim sobie. Zatrzymasz się, by zauważyć co jeszcze możesz zrobić dla siebie, by poczuć się pewniej z samą sobą.  

Nie obiecujemy, że naprawisz wszystko w swoim życiu od ręki, że otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Doskonale wiemy, że to tak nie działa. Prawdziwa zmiana nie następuje, gdy inni udzielają Ci odpowiedzi. Prawdziwe, trwałe zmiany nadchodzą, gdy sama odkryjesz swoje odpowiedzi. Ten warsztat dostarczy Ci wskazówek i miejsca, w których możesz znaleźć swoje własne prawdy. Do zobaczenia!

PRZEZ KOBIETY DLA KOBIET. Inspirujący warsztat rozwojowy dla kobiet

PEWNA SIEBIE 1 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
medytacje wzory do wydarzeń 6 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

Warsztat „WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY. Pewność siebie. Styl. Moc.”, skierowany jest do kobiet w każdym wieku, chcących odkrywać swoje mocne strony, wzmacniać poczucie własnej wartości i budować pewność siebie, aby z odwagą podchodzić do podejmowania wyzwań i łatwiej realizować osobiste, czy zawodowe cele. Kobiet, które chcą poczuć się sobą i chcą by ich wygląd był naturalną konsekwencją tego kim są.

Ten weekendowy warsztat to możliwość spojrzenia na siebie z nowej perspektywy,  to praca nad sobą w różnych obszarach, podczas sesji warsztatowo – coachingowych, spotkania z psychologiem mody i indywidualnej sesji fotograficznej z fotografką portretową.

Czeka Cię czas refleksji i zmiany, zabiegi SPA, dobra zabawa, możliwość poznania nowych i ciekawych ludzi. Po warsztacie otrzymasz swoje zdjęcie portretowe, wykonane podczas indywidualnej profesjonalnej sesji.

PAULA 3 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE?

PAULA 8 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

c

 • Zatrzymasz się i przyjrzysz się sobie – temu kim jesteś i kim chcesz być.

 • Odkryjesz swoje wartości, ukryte talenty i mocne strony.

 • Poznasz swoje blokady i praktyczne sposoby ich pokonywania.

 • Poświęcisz uwagę na spojrzenie na swoje życie z różnych perspektyw i zobaczysz jak widzą Cię inni.

 • Zaczniesz budować pozytywny obraz siebie i spoglądać na siebie w nowy sposób.

 • Zaczniesz bardziej w siebie wierzyć i mieć odwagę w byciu po prostu sobą.

 • Dotrzesz do źródeł wewnętrznej siły i zwiększysz swoją energię do działania.
 • Poczujesz, że masz w sobie wewnętrzną moc, by sięgać po to na czym Ci naprawdę zależy.

 • Zbudujesz spójność i autentyczność, pomiędzy tym, kim jesteś, a tym, co komunikujesz swoim wyglądem.

PROGRAM

WARSZTAT COACHINGOWY

PEWNA SIEBIE kopia - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
„Zacznij patrzeć na siebie jako na osobę, którą chciałbyś być.”

David Viscott

talaria 3 768x1024 225x300 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

PEWNOŚĆ SIEBIE W TWOIM WEWNĘTRZNYM LUSTRZE

Spójrz w swoje wewnętrzne lustro i zobacz prawdziwą siebie. Odkryj prawdziwe „JA”

Kiedy brakuje Ci poczucia własnej wartości, czujesz, że coś jest z Tobą zasadniczo nie tak, że nie jesteś wystarczająco dobra. Wpływa to na sposób, w jaki się zachowujesz i na Twoją pewność siebie. Kiedy czujesz się pewnie, radzisz sobie z niemal każdą sytuacją, z którą się spotykasz. Pewność siebie to taki stan, gdy czujesz się dobrze we własnej skórze. Nie chodzi tutaj tylko o aspekt fizyczny, ale przede wszystkim o akceptowanie siebie, ze wszystkimi zaletami i niedoskonałościami. Pewność siebie pochodzi przede wszystkim z solidnego fundamentu wewnątrz Ciebie. Dlatego podczas tego etapu:

   • Zastanowisz się czym jest dla Ciebie pewność siebie i jaka jest jej wartość.
   • Po co Ci pewność siebie i w jakich dziedzinach chcesz ją zwiększyć.
   • Zastanowisz się kiedy jesteś pewna siebie, a kiedy nie. Skąd się ona bierze, co ją wzmacnia, a co blokuje.
   • Odpowiesz sobie na pytanie, co sprawia, że jesteś wyjątkowa. Przyjrzysz się sobie – temu kim jesteś i kim chcesz być.
   • Zidentyfikujesz ważne dla Ciebie wartości, którymi kierujesz się w życiu.
   • Poprzez odkrywanie mocnych stron, wspierających schematów myślenia i sposobów zarządzania uczuciami, nastrojami i działaniami, dowiesz się jak wzmacniać budowania pewności siebie i poczucie własnej wartości.
   • Dowiesz się co może Cię powstrzymywać w odważnych działaniach. Zmierzysz się z wewnętrznym krytykiem i oswoisz własne lęki i ograniczające przekonania.
   • Poznasz bliski Ci archetyp /wzorce zachowań, który Cię wspierają, a które mogą być zagrożeniem.
   • Zastanowisz się o co potrzebujesz zadbać, aby się wzmocnić i być pewną siebie.

Ten wspólny czas na warsztatach to spojrzenie w lustro i zobaczenie przede wszystkim samej siebie – odkrywanie swoich mocnych stron oraz docieranie do swoich kompleksów i oswajanie własnej niepewności. Na warsztacie podczas pracy z coachem, skoncentrujesz się na nawiązaniu kontaktu z Twoją wiarą w siebie. Na zrozumieniu jak Twoje myśli i zachowania wpływają na Ciebie i jak mogą silnie wpływać na innych. Wraz z budowaniem swojej samoświadomości i odkrywania wewnętrznego obrazu siebie, zobaczysz, jak przychodzi jasność, spokój i zdolność do odzyskania kontroli nad kierunkiem Twojego życia. Dokonasz różnych odkryć i refleksji, aby rozpocząć bardziej kobiecy styl życia, być bardziej autentyczną i pewną siebie w codziennym życiu. W ten sam sposób, w jaki wkładasz ubrania rano, zaczniesz ubierać się w pewność siebie.

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W WARSZTACIE?

PEWNOŚĆ SIEBIE UKRYTA W SZAFIE

Twoja szafa jest czymś, co wyraża istotę tego, kim jesteś w świecie zewnętrznym!

Istnieją badania i dowody pokazujące, że nie chodzi tylko o doświadczenie NOSZENIA ubrań, ale symboliczne ZNACZENIE, jakie ubrania faktycznie mają dla osoby, która je nosi. To, co nosisz, może mieć wpływ na Twoją pewność siebie, Twoje zachowanie, to, jak się czujesz i jak się zachowujesz. Ludzie stoją, chodzą, zachowują się i mówią inaczej, w zależności od tego, jak się ubierają. Ubrania, które nosisz, odgrywają dużą rolę w określaniu tego, jak postrzegasz siebie, a także w jaki sposób inni wchodzą w interakcje z Tobą.

Nasze ubrania komunikują się… i wszyscy to wiemy, ponieważ widzimy to każdego dnia. Właśnie dlatego „przebieramy się” kiedy wychodzimy i ubieramy się inaczej, kiedy leniuchujemy w domu. Czy Ci się to podoba, czy nie, to, jak się ubierasz, ma trwały wpływ na to, jak postrzegasz siebie, a także to, jak postrzegają Cię i traktują inni w miejscu pracy, czy na ulicy. Dlatego też moda jest branżą wartą miliardy dolarów na całym świecie i bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak ubrania wpływają na Twoją pewność siebie, na to jak się czujesz i jak się zachowujesz.

Na tym etapie:

 • Dowiesz się czym jest psychologia mody i w jaki sposób możesz ją wykorzystać w budowaniu swojego indywidualnego i świadomego stylu. Prawdziwy styl… wiąże się z Twoją osobowością, stylem Twojego funkcjonowania, życia, pracy, a w konsekwencji z Twoją garderobą, którą na siebie wkładasz. Ze stylem się rodzisz, a jego odkrycie spowoduje pewność siebie, ponieważ dowiesz się, co Cię „ubiera”.
 • Zrozumiesz jak odkryć swój indywidualny styl, który jest wypadkową Twojej osobowości i upodobań.
 • Zrozumiesz w jaki sposób poprzez psychologiczne mechanizmy budować swój wizerunek, tak aby wspierał Twój samorozwój, pewność siebie czy asertywność.
 • Zdobędziesz wiedzę o tym jak ubrania wpływają na to jak odbierasz siebie, a tym samym nauczysz się jak wykorzystywać garderobę, by budowała Twoją pewność siebie.
 • Nauczysz się jak budować styl, który połączy Twoją indywidualną estetykę, psychologiczne mechanizmy i życiowe potrzeby, aby finalnie zbudować tą niepowtarzalną całość, czyli Ciebie.

WARSZTAT Z PSYCHOLOGIEM MODY

PEWNA SIEBIE kopia 1 300x167 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
„Jesteś tym, co UBIERASZ: odzież ma znaczący wpływ na poczucie własnej wartości i pewność siebie”

prof. Karen Pine

Zrzut ekranu 2019 10 1 o 01.53.46 1 300x225 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

SESJA ZDJĘCIOWA

PEWNA SIEBIE 2 tile 300x167 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
„Prawdziwy akt odkrycia nie polega na odnajdywaniu nowych lądów, lecz na patrzeniu na stare w nowy sposób.”

Marcel Proust

IMG 1158 300x225 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

PEWNOŚĆ SIEBIE W OBIEKTYWIE

Spójrz w zewnętrzne lustro i pozwól sobie oswoić niepewność i kompleksy.

W ramach warsztatów z pewności siebie będziesz mogła odbyć indywidualne spotkanie z profesjonalnej fotografką portretową. W trakcie krótkiej sesji fotograficznej (ok. 30 minut) powstaną portrety w dwóch stylizacjach (szczegółowe informacje dotyczące stylizacji oraz makijażu otrzymasz przed rozpoczęciem warsztatów).

Sesja zdjęciowa to zarówno wyzwanie, jak i szansa na lepsze poznanie siebie – swoich potrzeb, oczekiwań i dookreślenie siebie. Podczas sesji zdjęciowej, pod okiem fotografki, w atmosferze bezpieczeństwa i profesjonalizmu, w klimatycznych wnętrzach Talarii, będziesz mogła:

 • W sprawdzony sposób oswoić swoją niepewność, podnieść poczucie własnej wartości i pozbyć się kompleksów.
 • Podczas sesji dowiesz się, jak wydobyć z siebie to, co sprawi, że poczujesz się nie tylko piękna czy kobieca, ale przede wszystkim pewna siebie i autentyczna. Zobaczysz, że ideał i fotogeniczność jest mitem.
 • Zweryfikować swoje przekonania o tym, jak postrzegają Cię inni ludzie, często ci, których spotykasz po raz pierwszy w życiu.
 • Popracować razem z fotografką nad sposobem wyrażania emocji za pomocą swojego ciała. Będzie to krótka podróż w głąb siebie, próba odnalezienia swojej wrażliwości, delikatności, kobiecości, a przy tym zachowanie autentyczności i prawdziwości.

Piękno jest dla każdego, dlatego zamiast nieosiągalnego, zmanipulowanego, bezbłędnego obrazu „idealnego” piękna – zobaczysz w obiektywie kobietę taką, jaką jesteś w prawdziwym życiu – pokazaną z szacunkiem do Twojej indywidualności i różnorodności, z uwypukleniem Twoich mocnych stron i atutów.

Efektem sesji fotograficznej będzie wybrany przez fotografkę portret podsumowujący spotkanie z każdą uczestniczką. Portrety w formie elektronicznej zostaną przekazane uczestniczkom drogą mailową w terminie 20 dni od dnia zakończenia warsztatów.

OSOBY PROWADZĄCE WARSZTAT

CACH ICC®. TRENER

julita tile - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

PSYCHOLOG MODY. STYLISTA PERSONALNY

ewa - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

FOTOGRAFKA PORTRETOWA

paula tile 1 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

JULITA PIETRASZKO. Partner firmy szkoleniowej OKTI. Międzynarodowy Konsultant testu MindSonar®, narzędzia badającego style myślenia i motywacje. Certyfikowany praktyk Points of You®, narzędzia wspomagającego zmiany. Prelegent na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla firm takich jak: Poczta  Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie „Zmiany w życiu”, „Sens”. Ekspert dla startup’ów w CZIiTT Politechniki Warszawskiej. Bazując na własnym doświadczeniu osobistym oraz biznesowym, wspiera ludzi w rozwoju, pomaga uświadamiać osobiste style myślenia i motywacje, wartości i przekonania, które działają jak filtry rzeczywistości – pokazując to, na czym się koncentrujesz i co Cię wspiera lub nie. Więcej o mnie TUTAJ.

EWA JURCZAK. Specjalizuje się we wpływie ubioru na naszą osobowość i zachowanie. Pomaga znaleźć złoty środek pomiędzy indywidualną estetyką, a psychologicznym zapotrzebowaniem, wspierając w ten sposób budowanie świadomego i spersonalizowanego stylu.

Twórczyni projektu „Psychologia stylu”, oraz warsztatów „Obudź swój styl”. Prowadzi w firmach szkolenia z „Budowania świadomego dresscode’u”. Doradca młodych marek odzieżowych. Wychowana pomiędzy belkami z materiałami od dziecka, miała możliwość zgłębiać od kuchni tajniki ubierania innych, budować doświadczenie zarówno w branży modowej jak i w pracy z klientem bezpośrednim.

PAULINA SKONIECZNA. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania fotografka. Redaktorka w portalu fotograficznym dla kobiet www.obiektywne.pl. Współtwórczyni marki Newbie Studio. Zajmuje się przede wszystkim artystyczną fotografią portretową. Posiada doświadczenie w pracy z młodymi modelkami, aktorkami telewizyjnymi i teatralnymi. Współpracowała m.in. z Martą Bryłą (Korona królów, Na dobre i na złe), Julią Kostow (Leśniczówka, Na Wspólnej), Aleksandrą Czajkowską (M jak Miłość, Na Wspólnej, kampanie reklamowe dla Smyka, 5.10.15, Reserved kids), Emilią Rostek (Korona królów, Wkręceni 2), Gabrielą Świerczyńską (Korona królów) i Kariną Woźniak (Teatr Roma, Na dobre i na złe). Link do portfolio: wwww.instagram.com/paulinaskonieczna_

PRZEGLĄD WEEKENDU

PIĄTEK

PEWNA SIEBIE kopia 3 1 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

SOBOTA

PEWNA SIEBIE 3 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

NIEDZIELA

PEWNA SIEBIE 2 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

19:00 – 20:00  – przyjazd i rejestracja

20:00 – 21:30  – sesja I (otwierająca)  – poznamy się i rozpoczniemy wspólny weekend. 

8:00 – 9:30 – śniadanie

9:30 – 11:00 – sesja II (warsztat)

11.00 – 11:20 – poranna kawa/herbata

11:20 – 13:00 – sesja III (warsztat)

13:00 – 14:00 – lunch

14:00 – 14:30 – relaks przy dźwiękach gongów

14:30 – 15:00 – podwieczorek (kawa/herbata, ciasto)

15:00 – 16:15 – sesja IV (warsztat)

16:15 – 16:30 – przerwa 

16:30 – 18:30 – sesja V (psycholog stylu)

18: 30– 19:15 – rytuał w saunie kamiennej (z ceremonią różnych zapachów i owocowymi ochładzaczami)

19: 15– 20:00 – czas dla siebie

20:00 – 21:30 – kolacja. Czas wspólny

8:00 – 9:30 – śniadanie

9:30 – 10:15 – rytuał w saunie parowej (oczyszczający autopeeling z bursztynową maską)

10:15- 11:00 – czas przygotowania się do sesji fotograficznej

11:00 -16:00 – sesja fotograficzna

16:00 – 16:30 – spotkanie w sali. Zakończenie warsztatów i wyjazd

 • Starannie dobrany program, prowadzony metodą coachingu grupowego, z wykorzystanie narzędzi coachingowych do poszerzenia Twojej perspektywy poznawczej.

 • W bezpiecznej atmosferze, podczas sesji coachingowych, spotkania z psychologiem mody i sesji fotograficznej, będziesz mogła pracować nad swoimi odkryciami, poszerzaniem perspektywy i poznaniem nowych możliwości.

 • To Ty decydujesz ile z odkryć, inspiracji i wniosków weźmiesz z warsztatu dla siebie i potem wdrożysz w swoim życiu.

Pomiędzy kolejnymi modułami warsztatów, będziesz miała okazję zadbać również o ducha i ciało, dzięki: zabiegom z maską bursztynową, rytuałowi w saunie parowej (oczyszczający autopeeling z bursztynową maską). Będziesz też miała możliwość między sesjami, doświadczyć masażu dźwiękiem gongów, który ma działanie relaksacyjne, odprężające, rozluźniające.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY PAKIETU

TALARIA 5 150x150 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

NOCLEGI

talaria 27 150x150 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

WYŻYWIENIE

talaria 28 150x150 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

ZABIEGI SPA

   • 2 noclegi w pokojach 1 osobowych

 • 2 śniadania (sobota/niedziela)
 • 1 kolacja (sobota)
 • 1 lunch serwowany (sobota)
 • Przerwy kawowe (1 i 2 dnia)
 • Rytuał w saunie kamiennej.

 • Rytuał w saunie parowej.

 • Relaks przy dźwiękach gongów.

Talaria 2 150x150 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

WARSZTAT Z COACHEM ICC

Zrzut ekranu 2019 10 1 o 01.53.46 1 150x150 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ MODY

medytacje wzory do wydarzeń 6 150x150 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

SESJA ZDJĘCIOWA Z FOTOGRAFKĄ 

Praca warsztatowo – coachingowa (4 sesje po 1,5 h). Pozytywny obraz siebie. Wzmacnianie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Budowanie wewnętrznej siły.

2 h spotkanie Moda. Styl. Wizerunek. Dowiesz się czym jest psychologia mody i w jaki sposób możesz ją wykorzystać w budowaniu swojego indywidualnego i świadomego stylu.

Indywidualna sesja zdjęciowa. Efektem sesji fotograficznej, będzie portret w formie elektronicznej, przekazany drogą mailową w terminie 20 dni od dnia zakończenia warsztatów.

MIEJSCE WARSZTATÓW

TALARIA 4 1 300x167 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
TALARIA 3 300x167 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA
talaria 28 300x167 - WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY". Pewność siebie. Styl. Moc. TALARIA RESORT SPA

Ten interaktywny warsztat rozwoju osobistego, odbywa się w Talaria Resort & SPA i zapewni Ci przestrzeń, czas i wsparcie, aby stać się kimś, KIM chcesz być.

Kobiecy Mikołajkowy weekend z COACHEM, STYLISTKĄ MODY i FOTOGRAFKĄ PORTRETOWĄ. To zatrzymanie,  refleksja, wyciszenie, wzmacnianie wewnętrznej siły i odnajdywanie osobistych zasobów,  w wyjątkowym hotelu w Trojanach Talaria Resort&SPA****, gdzie sercem Talarii jest pieczołowicie odrestaurowany XIX- wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA. W tych pięknych wnętrzach będzie odbywała się Twoja sesja fotograficzna.

Poczujemy się wyjątkowo wśród malowniczej i niepowtarzalnej atmosfery, którą tworzy bliskość 3 stawów. Będziemy obcować z naturą w 25- hektarowym parku. Tu gości cisza, spokój i harmonia. Tu słychać szum traw, szelest liści, radosny śpiew ptaków, koncert  jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, a przy dobrej pogodzie ducha nawet własne marzenia!

Każdy weekend w Talarii FOR LADIES ONLY – Panowie nie mają możliwości przenocować w pokojach w części pałacowej i pawilonowej oraz nie mają wstępu do strefy SPA.

Dodatkowo, na terenie 25 hektarowego kompleksu pałacowo – parkowego, znajdują się w części gastronomicznej dwie pałacowe restauracje –

Sophie i Susanne,  Bar Catherine, biblioteka Carpe Diem oraz przylegająca do pałacu Oranżeria. A także Rybaczówka –  miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko, letnia altana – miejsce nad stawem oraz 5 km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking.

KOSZTY I WARUNKI

Warunki zakupu

Koszt pakietu pobytowego zawiera:

 • Warsztaty rozwojowe
 • Spotkaniem z psychologiem mody
 • Indywidualna sesja zdjęciowa  z fotografką portretową
 • Portret
 • 2 zabiegi SPA i masaż dźwiękiem gongów
 • 2 noclegi, 2 śniadania, 1 lunch, 1 kolacja, przerwy kawowe

Cennik:

Cena standardowa: 2.490 zł/ osobę.

do 20.10.2019 1.890 zł / osobę
do 31.11.2019 2.200 zł / osobę
W przypadku rezerwacji 2 osób  2.150 zł / osobę

Warunki rejestracji

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 1.000 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

Zasady anulowania

 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.11.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 6 osób). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów – otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.

DOJAZD NA WARSZTATY

ADRES: 

TALARIA RESORT SPA

Trojanów 158, 08-455 Trojanów

WSPÓŁRZĘDNE GPS

Talaria Resort&SPA położona jest w Trojanowie (woj. mazowieckie) przy drodze krajowej nr 17 relacji Warszawa – Lublin – Zamość (blisko granica państwa). Odległość od Warszawy 93 km (od Lotniska Chopina 100 km) i 78 km od Lublina.

N 51° 69′ 183″
E 21° 81′ 5526″

KONTAKT W PRZYPADKU REZERWACJI WARSZTATÓW

julita@swiatwkawalakch.pl

julita.pietraszko@okti.pl

tel. kom: 519 734 643

lub

wypełnij formularz

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ta strona używa plików cookie. Akceptuję Więcej