WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU”. W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

autor Julita Pietraszko
TERMIN MIEJSCE CENA NETTO

22.11.2019 - 24.11.2019
19:00 - 14:00

LIVE HOTEL HERON
ul. Sienna 104

BRAK MIEJSC

WPROWADZENIE DO PODRÓŻY

„Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany”.

Joseph Campbell

Wszyscy chcemy osiągnąć swoje cele. Chcemy osiągnąć coś, dużego lub małego, bez względu na to, kim jesteśmy. Wszyscy chcemy nauczyć się odnosić sukcesy, spełniać własne pragnienia, zmieniać swoje życie. Z jakiegoś powodu często nie dokonujemy tych zmian, które poprawiłyby jakość naszego życia osobistego i zawodowego. Coś nas zwykle powstrzymuje od ich realizacji. Coś nas zatrzymuje. To ironicznie zabrzmi – ale robimy to MY sami. Sami dla siebie możemy być niewidzialnym hamulcem, który może nas zatrzymać lub potężnym sojusznikiem, dzięki któremu osiągnięcie najbardziej niewiarygodnych celów staje się przyjemną i ekscytującą przygodą.

„Jeśli idziesz za tym, co Cię uszczęśliwia, to tak jakbyś podążał szlakiem, który istniał od zawsze i czekał na Ciebie” 

Joseph Campbell

Lider, przedsiębiorca, zwykły człowiek stojący na życiowym zakręcie – nawet jeśli nasze indywidualne ścieżki są różne – wszyscy przechodzimy przez ten sam proces, który jest transformacyjną życiową podróżą. To wielka przygoda poznania siebie, odkrywania swoich zasobów, zmagania się z niepewnością, wyzwaniami i próbami, osiągania marzeń i realizacji celów. Znalezienie i realizacja celów w naszym życiu nigdy nie jest łatwa. Ale kiedy zaczynamy robić rzeczy, które są zgodne z naszym sercem i duszą oraz naszymi mocnymi stronami, wrodzonymi talentami oraz wartościami, drzwi zaczynają się nagle otwierać.

Warsztat  „ZREALIZUJ SWÓJ CEL”. W poszukiwaniu inspiracji i motywacji”, oparty jest na koncepcji archetypów (wzorców) Podróż bohatera Josepha Campbella. Koncepcja ta stanowi potężną mapę drogową do poruszania się w wyzwaniach związanych z wyznaczaniem, definiowaniem i realizacją celów, osobistym rozwojem i zmianami. Wykorzystanie takiego podejścia wspiera uczestników w dokonywaniu głębokiej zmiany, umożliwiając głębsze zrozumienie siebie i swojej roli w szybko rosnącej złożoności w świcie, która wymusza ciągłe zmiany i rozwój.

NA KTÓRYM ETAPIE SWOJEJ ŻYCIOWEJ PODRÓŻY JESTEŚ?

Jak wygląda podróż wg. Campbella i ta w Twoim życiu też? Podróż bohatera zaczyna się w zwykłym świecie. To, co już wiesz, co znasz – to Twoja strefa komfortu. Znasz zasady tego świata i grasz w nie od jakiegoś czasu. Ale coś Ci mówi, że potrzebujesz zmiany i pełniejszego życia. Czujesz wyraźny sygnał, jak strach lub coś bardziej subtelnego – poczucie wątpliwości, przez które dostrzegasz, że nie jesteś zadowolony z rzeczy takimi, jakimi są. Jeśli oprzesz się wezwaniu, możesz pozostać zablokowany na jednym etapie przez lata. Jeśli podążysz za „wezwaniem”, staniesz się bohaterem, podejmującymi podróż do własnego Serca – najbardziej zaskakującej i satysfakcjonującej przygody Twojego życia.

Pomyśl jakby to było, gdybyś był świadomy różnych etapów życia, przez które przechodzisz stając najpierw przed wyzwaniem, przeżywając własne próby i triumfy, w efekcie osiągając sukces. Gdybyś miał szansę odkryć, w pełni swoje zasoby lub poznać własne ograniczenia. A wszystko po to, aby móc zdefiniować życiowe cele z którymi przyjdziesz na warsztat (te osobiste lub zawodowe), dzięki czemu bez względu na zmiany i wyzwania,  które napotkasz, iść naprzód w swoim życiu w potężny i radosny sposób.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT I WEEKEND?

Nowa Zelandia 300x214 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
„Jaskinia, do której boisz się wejść, zawiera skarb, którego szukasz”

Joseph Campbell

Warsztat „DROGA BOHATERA DO CELU”. W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi, przeznaczony jest dla Ciebie, jeśli:

   • Potrzebujesz określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (związany np. z życiem osobistym, biznesowym/zawodowym). Cel dotyczący np. zmiany ścieżki kariery, awansu, stworzenia skutecznego zespołu, założenia własnej firmy.

   • Chcesz się dowiedzieć, jakie cechy, postawy, umiejętności, wartości, przekonania poczucia tożsamości musisz rozwinąć, które mogą zaprowadzić Cię do realizacji Twoich pasji, celów i marzeń. A także co Ci jest jeszcze potrzebne do bycia lepszym liderem w zespole/organizacji, czy właścicielem własnej firmy.

   • Chcesz przetestować ścieżkę przechodzenia w związku z tym zmiany oraz chcesz się dowiedzieć jak osiągnąć swoje cele z inspiracją i motywacją.

   • Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu. Ale potrzebujesz przejrzystości, spójności i odwagi w wyborach przed którym stoją (np. w decyzji dotyczącej zmiany pracy/kariery, założenie własnego biznesu, rodziny, związku czy relacji z innymi).

   • Chcesz spróbować czegoś nowego, ale coś Cię blokuje lub nie wiesz jak się za to zabrać.

   • Jesteś na etapie przejściowym w życiu i szukasz poczucia celu i kierunku następnej fazy w swoim życiu.

   • Zastanawiasz się czy cel, do którego dążysz, jest rzeczywiście tym czego naprawdę pragniesz i co da  Ci szczęście.

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W WARSZTACIE?

Warsztat „„DROGA BOHATERA DO CELU”. W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi”, to dwudniowy autorski warsztat, oparty na teorii uniwersalnych motywów Josepha Campbella, podczas którego przejdziesz sprawdzony model realizacji wizji swojego życia i ważnych zawodowych czy osobistych celów. Dowiesz się jak zaprojektować swoje życie, jak osiągnąć swoje cele i spełniać swoje marzenia. Wykorzystanie szablonu cyklu Podróży Bohatera J.Campbella, jako ramy dla ćwiczeń wyznaczających cele. Daje jasny obraz tego, czego chcesz w życiu – i jak to osiągnąć. Pomaga przewidzieć możliwości, pułapki i procesy związane z tworzeniem idealnej wizji życia/celów.

Program „DROGA BOHATERA DO CELU”. W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi”, ma na celu ułatwienie Ci podróży w lepszym rozumieniu siebie, osobistych wzorców; skarbów, których bronisz (ważnych wartości), by je potem dostosować do Twoich nowych wyzwań, które napotykasz i celów, które sobie stawiasz w życiu osobistym, czy zawodowym. Pomaga w opuszczaniu strefy komfortu, abyś wszedł do własnej „wewnętrznej jaskini” lęków, wątpliwości i wyzwań, które napotkasz podczas swojej życiowej podróży. To pozwali Ci odkryć „Kim naprawdę jesteś” i „Co jest dla Ciebie ważne!”. Podróż ta, pomoże Ci też odpowiedzieć, kim musisz się stać: jakie heroiczne cechy, postawy, umiejętności, wartości, przekonania i poczucie tożsamości musisz rozwinąć, które zaprowadzą Cię do realizacji pasji, celów i marzeń, a także do bycia lepszym liderem w zespole lub organizacji, czy jako właściciel własnej firmy.

Warsztat daje wyjątkową perspektywę na własne doświadczenia życiowe, szczególnie gdy ktoś utknął w życiowej koleinie. Sprawi, że będziesz świadomy nowych wglądów w swoje życiowe przywództwo. Niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć własne bohaterskie cele, czy też pewnego dnia stać się wielkim liderem, najpierw musisz stać się BOHATERAMI WŁASNEJ HISTORII.

W trakcie warsztatu zostaną wykorzystane różne interaktywne narzędzia, m.in.: gra coachingowa:”Podróż bohatera®„, Karty archetypów®, Karty wartości®, Karty Points of You®.


* Gra Podróż Bohatera® jako element innowacyjnego modelu, wygrała w konkursie na innowacje społeczne w 2017 roku!

podróż bohatera 1 tile 300x214 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
„Musimy zrezygnować z planów na życie, żeby przeżyć to, co naprawdę nas czeka”

Joseph Campbell

podoż bohatera 9 tile 1 300x214 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

PROGRAM WARSZTATÓW

WEZWANIE

OPÓR

PRZYGOTOWANIE

wK MOTYL newsletter inne na stronę www 6 167x167 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
Moduł 1: ZWYKŁY ŚWIAT. WEZWANIE DO PODRÓŻY. Cel Podróży Bohatera

Co słyszysz? Na co jesteś gotowy? Czas wyjaśnić, czego naprawdę chcesz!

wK MOTYL newsletter inne na stronę www 7 167x167 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
Moduł 2: OPÓR PRZED ZMIANĄ. Pokonanie strachu. Przekroczenie progu.

Jak wyjść ze strefy komfortu, pokonać lęk i podjąć decyzję o zmianie?

wK MOTYL newsletter inne na stronę www 8 450x450 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
Moduł 3: PRZYGOTOWANIE BOHATERA. Moje wartości i zasoby.

Bohater – Kim Jestem i kim chcę się stać podczas swojej podróży?

Wyzwaniem może być jakiś problem do rozwiązania, kiedy odkrywasz, że nie podążasz swoją drogą lub kiedy przeżywasz trudne momenty (wyrzucenie z pracy, rozstanie, choroba). Ten moduł pozwoli Ci określić gdzie jesteś teraz, aby określić dokąd chcesz dojść. Odpowiesz sobie na pytania: Kim jesteś teraz? Na czym polega Twój problem/wyzwanie. Zweryfikujesz o co walczy Twój bohater. Zdefiniujesz cel/zamiar tego, co chcesz osiągnąć, w oparciu o ważne dla Ciebie potrzeby i wartości. Określisz efekty jakie chcesz osiągnąć. Stworzysz tzw. „markery” – sposób pomiaru, po którym poznasz, kiedy osiągnąłeś cel i gdzie jesteś w trakcie jego realizowania. 

Nowe możliwości, czy sytuacje, zawsze napotykają opór. Powoli zaczynasz sobie uświadamiać, że odpowiedź na to wezwanie wymaga ogromnych zmian. To powoduje lęk, wahanie i często rezygnację z marzenia/celu lub odłożenia go na tzw. „później”. Głos wewnętrznego krytyka mówi: „To na pewno się nie uda! Ten moduł pomoże odpowiedzieć Ci na pytania: Co jest Twoją strefą komfortu? Co powstrzymuje Twoją motywację od osiągania największych celów i marzeń? Z czego musisz zrezygnować, aby wejść na drogę do realizacji Twoich celów i marzeń? Co powinieneś  zrobić, aby wreszcie ruszyć do przodu, zacząć?

Cel, wartości i przekonania nadają sens życiu, wpływają na decyzje, kształtują relacje i wybory. W tym module doświadczysz głębokiego zanurzenia w swoją naturę – określisz podstawowe przekonania i wartości, mocne strony, umiejętności, których będziesz potrzebować, aby przejść do następnego etapu swojej podróży. Dowiesz się z jakie są Twoje dominujące archetypy/strategie w odniesieniu do siebie/innych/ świata (wzór myślenia, odczuwania i działania). Ta identyfikacja dostarczy Ci informacji zwrotnych na temat potencjalnych pozytywnych i negatywnych reakcji na różne aspekty Twojej podróży. 

PRZESZKODY

NAGRODA

wK MOTYL newsletter inne na stronę www 9 167x167 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
Moduł 4 PRÓBA. Wewnętrzne i zewnętrzne demony/przeszkody.

Jak stawić czoła przeszkodom na drodze do realizacji celów?

wK MOTYL newsletter inne na stronę www 10 167x167 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
Moduł 5: NAGRODA. Osiągnięty celu lub korzyści

Znajdź wewnętrzny skarb. Zobacz świat nowymi oczami.

W tym module zyskasz zupełnie nowy poziom zrozumienia i akceptacji. Zrozumiesz, że wszystkie życiowe podróże, składają się z nieuniknionych przeszkód i wyzwań, z którymi każdy musi poradzić sobie sam. Uświadomisz sobie, że o jakości doświadczenia Twojej podróży, decyduje nie to, co się dzieje (zewnętrznie), ale to, jak radzisz sobie z tym, co dzieje się mentalnie i emocjonalnie z Tobą. Zidentyfikujesz swoje podstawowe przeszkody (obawy), z którymi musisz się zmagać w swoim życiu. Następnie odnajdziesz zasoby wewnątrz siebie i zbudujesz nowe sposoby radzenia sobie z przyszłymi przeszkodami i problemami w Twoim życiu. 

Moduł ten kończy Podróż. Odpowiesz sobie na pytanie jaka czeka na Ciebie nagroda (cel lub korzyść), którego efektem jest zdobyte doświadczenie i wiedza, której wcześniej nie posiadałeś. Może to jakaś zdolność, umiejętność, samowiedza, czyli samoświadomość, czy też poczucie pewności siebie, poczucie własnej wartości, a może osiągnięcie pełni lub miłość. W momencie kiedy znasz etapy drogi Bohatera, jesteś gotowy, aby odpowiedzieć na kolejne wyzwanie w życiu, zaplanować swoje cele i marzenia, tym razem z większą mądrością, jasnością i pewnością siebie.

PRZEGLĄD WEEKENDU

PIĄTEK

hero motyl 7 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

SOBOTA

hero motyl 8 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

NIEDZIELA

hero motyl 6 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

19:00 – 20:00  – przyjazd i rejestracja

20:00 – 21:30  – sesja otwierająca – spotkanie bohaterów – poznamy się i rozpoczniemy wspólny weekend. 

7:00 – 8:00 – dla chętnych zaczniemy dzień od sesji mindfulness (technik uważności). 

8:00 – 9:30 – śniadanie

9:30 – 11:00 – sesja I

11.00 – 11:20 – poranna kawa/herbata

11:20 – 13:00 – sesja II

13:00 – 14:30 – lunch

14:30 – 15:00 – sesja III

15:00 – 15:30 – kawa/herbata

15:30 – 17:00 – sesja IV

17:00 – 19:30 – relaks i czas dla siebie

19:30 – 21:00 – kolacja. Czas wspólny

7:00 – 8:00 – dla chętnych zaczniemy dzień od sesji mindfulness (technik uważności). 

8:00 – 9:30 – śniadanie

9:30 – 11:00 – sesja V 

11:00 – 13:00 – warsztat Free Art

13:00 -13:15 – przerwa

13:15 – 14:00 – spotkanie w sali. Zakończenie warsztatów i wyjazd

heron 1 1 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

* WARSZTATY FREE ART – zajęcia prowadzone przez doświadczonych artystów malarzy, historyków sztuki. Uczestnicy dostają płótna, pędzle, farby i sztalugi. W plenerze będą tworzyć swój osobisty obraz/dzieło, które będzie przedstawiało ich drogę bohatera do celu – to jak siebie na tej drodze widzą. Warsztaty rozpoczną się krótkim wprowadzeniem na temat techniki malarskiej, do zasad tworzenia obrazu. Wykonaną pracę bohater zabiera do domu. Obrazy powstają na płótnach malarskich naciągniętych na krosna, a do malowania używa się profesjonalnych farb akrylowych. Wszystko odbywać się będzie pod okiem profesjonalisty, który pomoże w razie potrzeby nanieść korekty.

Z uwagi na indywidualne podejście i w trosce o Twój komfort, zajęcia odbywają się w małej grupie. Sesje odbywają się w formie warsztatowej, metodą coachingu grupowego, który ma na celu pobudzanie do zmiany i działania. Podczas sesji, wykorzystywane będą różne kreatywne narzędzia, umożliwiające Ci zatrzymanie się, zastanowienie się i poszerzenie Twojej perspektywy poznawczej, takie jak: karty inspiracji obrazem, karty wartości, karty archetypów, metafory, pytania, techniki mindfulness.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY PAKIETU

heron 13 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

NOCLEGI

heron 16 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

WYŻYWIENIE

warsztaty redukcji stresu 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

NIESPODZIANKI

   • 2 noclegi w pokojach 2 osobowych.

 • 2 śniadania (sobota/niedziela)
 • 1 kolacja (sobota)
 • 1 lunch serwowany (sobota)
 • Przerwy kawowe (1 i 2 dnia)
 • Niespodzianki i gadżety powiązane z treścią warsztatu, będące późniejszym miłym wspomnieniem z pobytu na warsztacie.

wK MOTYL newsletter inne na stronę www 5 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

WARSZTAT

37660227 1770621136389805 4146392076445024256 n 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

PRACA Z COACHEM

MINDFULNESS 27 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

DODATKOWE OPCJE 

  • Praca w grupie 4 – 8 osobowej.

  • Starannie dobrany program, prowadzony metodą coachingu grupowego, z wykorzystanie gry coachingowej „Podróż bohatera” oraz innych narzędzi do poszerzenia Twojej perspektywy poznawczej.

  • W bezpiecznej atmosferze, będziesz mógł pracować nad swoimi celami i spełnieniem w życiu. Pozostali uczestnicy, będą wsparciem w poszerzaniu perspektyw i poznaniu nowych możliwości.

  • To Ty decydujesz ile z odkryć, inspiracji i wniosków weźmiesz z warsztatu dla siebie i potem wdrożysz w swoim życiu.

   • Praca zapewniająca zaufanie i indywidualne podejście do każdego uczestnika.

   • Pomagam uczestnikom przyjrzeć się swojej aktualnej rzeczywistości z różnych, możliwie wielu, perspektyw –  co pomaga w wygenerowaniu nowych opcji.

   • Możliwość skorzystania z indywidualnej darmowej 1,5h sesji coachingowej po warsztacie (stacjonarne lub online).

   • Po zakończeniu warsztatów, aby Cię wesprzeć w procesie integracji doświadczeń do Twojego codziennego życia, będę dostępna dla Ciebie telefonicznie i mailowo.

 • Dla zainteresowanych możliwość uczestniczenia w porannej praktyce uważności (mindfulness), różnych technikach medytacyjnych.

 • Pod koniec warsztatu otrzymasz certyfikat ukończenia, który potwierdzi Twoje zaangażowanie i energię, jaką włożyłeś w swoją pracę.

 • Prywatna grupa na Facebooku otwarta przed podróżą, aby się poznać i zapewnić odpowiedzi na wszelkie pytania, potrzeby i wątpliwości oraz po warsztacie, aby zapewnić wzajemne wsparcie w realizacji celów i dodatkowe inspirujące rozmowy.

DODATKOWY BONUS

Zrzut ekranu 2018 07 27 20.11.25 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

TEST MINDSONAR® W PROMOCYJNEJ CENIE. Po warsztacie będziesz miał możliwość wykonać Test stylów myślenia i motywacji MINDSONAR®, w swojej podróży do realizacji celu w  specjalnej cenie dla uczestników warsztatu.

Test pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób myślisz będąc w konkretnej sytuacji. Pozwoli zidentyfikować, co jest Twoją mocną stroną, a co ograniczeniem, co Cię motywuje do skutecznego działania,  bądź dlaczego popełniasz błędy oraz co mógłbyś zrobić lepiej. Pokazuje, jak najefektywniej wykorzystać swoje naturalne predyspozycje, tak aby być skutecznym w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

WYKORZYSTYWANE NARZĘDZIA I TECHNIKI

podróż bohatera 0 tile - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

gra

PODRÓŻ BOHATERA®

karty archetypów - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

karty

ARCHETYPÓW®

POY - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

karty

POINTS OF YOU®

Kopia ŚwK MOTYL newsletter inne na stronę www - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

karty

WARTOŚCI®

EMOCJE 1 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

karty

EMOCJI®

mindfulness 1 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

techniki

MINDFULNESS®

MIEJSCE WARSZTATÓW

heron 14 300x167 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
heron 5 300x167 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
podróż bohatera 300x214 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

Weekend z coachem i weekendowe zatrzymanie,  refleksja, wyciszenie w wyjątkowym hotelu w HERON LIVE HOTEL*****. Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Miejsce, w którym znajdziesz się w jednej chwili, w centrum tętniącego życiem lasu i nie będziesz mógł oderwać wzroku od gór i magnetyzującego piękna jeziora.

Hotel posiada 3 oryginalne restauracje (ekskluzywną, casualową oraz fusion), gdzie doświadczysz prawdziwych smaków dzięki produktom z ekologicznych upraw i hodowli okolicznych plantatorów.  W hotelu znajduje się również luksusowa strefa wellness (basen zewnętrzny typu ‚Infinity Pool’ wraz z jacuzzi zewnętrznym, basen wewnętrzny z jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness.

DOJAZD NA WARSZTATY

ADRES: 

HERON LIVE HOTEL*****

Sienna 104,

33-318 Gródek n/Dunajcem

WSPÓŁRZĘDNE GPS

N 49.7482468
E 20.7334784

HERON LIVE SPA

OSOBA PROWADZĄCA

Zrzut ekranu 2019 04 10 19.42.20 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

„Może się zdarzyć, że urodziłeś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzał im wyrosnąć”.

Coco Chanel

„Wierzę w ludzi. Wspieram ich w zmianie. Inspiruję ich do podróży w głąb siebie,  odkrywania swoich wartości, pasji i mocnych stron. Zachęcam do projektowania rozwoju osobistego i zawodowego w oparciu o własne wartości. Wierzę, że budowanie wewnętrznego przywództwa z odwagą i w zgodzie ze sobą, daje siłę do osiągnięcie każdego celu na własnych warunkach”.

Cześć, jestem Julita!

Bazując na własnym doświadczeniu biznesowym i osobistym, spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi – w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. „systemu” i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Pełniąc różne stanowiska menadżerskie, przeżyłam wypalenie zawodowe. Poprzez to doświadczenie poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka „BYĆ TU i TERAZ” jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu „Świat w Kawałkach” (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultantem  testu MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i style myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You®, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Pasjonuję się inteligencją emocjonalną i uzyskałam Certyfikat Emotional Intelligence® (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach w sektorze usług finansowych. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla firm takich jak: Poczta  Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie „Zmiany w życiu”, „Sens”. Jestem ekspertem dla startup’ów w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Więcej o mnie TUTAJ.

logo coaches 2 e1560798018850 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
ISEI logo sidebar 300x300 270x270 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
- WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
POY 120X120 e1560797088200 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY
Polim350 200x200 150x150 - WARSZTAT „DROGA BOHATERA DO CELU". W poszukiwaniu inspiracj, motywacji oraz zajęcia Free Art. HERON LIVE SPA. BESKIDY

KOSZTY I WARUNKI

Warunki zakupu

  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.750 zł/ osobę.

Warunki rejestracji

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 900 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

Cennik:

od 21.09.2019 Cena standard 1750 zł / osobę
do 20.09.2019 Early bird – 5% zniżki 1662 zł / osobę
W przypadku rezerwacji 2 osób – 8% zniżki 1610 zł / osobę

Zasady anulowania

 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 5.11.2019, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień i posiłków.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów – otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie, w innym terminie.

KONTAKT W PRZYPADKU REZERWACJI WARSZTATÓW

julita@swiatwkawalakch.pl

julita.pietraszko@okti.pl

tel. kom: 519 734 643

lub

wypełnij formularz

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ta strona używa plików cookie. Akceptuję Więcej